Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstinye parktaki Cupra...

dünya dediğin nedir ki abicim, kafanı yukarı kaldır ve 20 dakika kadar yeryüzüne dair hiç bir yer görmeden ben nerdeyim amacım nedir nerden geldim diye bir düşün sonra dön arabana bak tekrar yine aynı şeyleri en küçük zerresine kadar aynı düşünebiliyormusun :D:D

dünya dediğin nedir ki abicim, kafanı yukarı kaldır ve 20 dakika kadar yeryüzüne dair hiç bir yer görmeden ben nerdeyim amacım nedir nerden geldim diye bir düşün sonra dön arabana bak tekrar yine aynı şeyleri en küçük zerresine kadar aynı düşünebiliyormusun :D:D

aynı şekilde düşünemezsem zaten sıkarım kafama biter abim..
uzatmaları oynamanın anlamı yok biliyosun.. :)

kafana sıkma abicim ne istiyon kafandan :D:D işe yarayacağını düşünüyorsan bana sık olsun bitsin bu oyun :)

alkol lazım bu sohbetin devamına Faruk abim o nedenle daha fazla bişi demiyorum..

:D :D

Yiğit bu aralar fazlasıyla dengesizim, her an Ümreye de gidebilirim Rusyaya da. haklısın galiba.

eryada ki cupra en son gittigimde oradaydi :)

istinyeparktaki ikinci el olabilir. ruhsati ciktiktan sonra satiliyorsa eger ikinci el diye gecer.

daha once 9000km de beyaz leon cupra cikarmislardi showroom a; bizzat sahidim. herkes sifir zannediyordu hatta ve fiyati cok uygundu. ama uzerinden 1 yildan fazla zaman gecti.

ayrica ben persembe istinyededim hic bir yerde yoktu.

2.el olacağını zannetmiyorum.Zaten lastiklerinden orasından,burasından anlaşılır...

paramı zorunlu harcamam gereken yerler olmadığı sürece düşünmem abim..
bu hayata bi defa geliyoruz arabaya verilen paraya hiç bi zaman acımam..bu görüşüm evlendikten sonra vs. değişebilir ama değiştiği taktirde de beni ben yapan parçalardan biri gitmiş oluyo ki bu tarz bi durum yaşarsam bi gün bi başkası için yaşıyorum demektir..kimse benden değerli değil..kimsenin de bana kendinden daha çok değer vermesini istemem..
Yiğit kardeşim,evlendikden sonra değişecek,inşallah bir gün çoluk çocuğun olur ve o gün beni hatırlarsın Tekin abim söylemişti diye.Senden daha değerli kimler varmış anlayacaksın. Aklına ne araba gelir nede canın.:)

Tekin Abi benim yeni cocugum oldu hala Amerikadan parca derdindeyim, ne olcak benim halim:)

Geri
Üst Alt