Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşte iPhone 4S

Arkadaslar iphon 5 amerikada piyasada yaknda turkye ve avrupada iphon 5 ince 4 inc ekran 8 megapiksel kamera cift cekirdek islemci 64 gb hafiza nasil

başlangıç fiyatı 2116-2600 tl arasında olacak bir telefona sırf arkasında apple amblemi var diye para vereceğimi sanmıyorum. kaldı ki karşısında fiyatı oturmuş bir s2 var. özelliklere baktığınızda dişe dokunur pek bişey yok. samsung s2 ile 10 milyonun üzerinde satış yaptı. ama nihayetinde iphone iyi bir satış grafiği yakalayacaktır ama s2 ve yeni s2 lte ile şubatta çıkacak s3'ün yanında sönük kalmaya mahkum gibi duruyor.

söyledikleriniz doğru bende iphonenin bütün modellerini kulandım gs2 kulandım şu an motorola atrix kulanıyorum iphone kulanırken başka bir telefon kulanamam diyodum ama android daha serbest özgür geldi şu an androit kulanıyorum ama aklımda iphone 5 almak vardı ama kasayı ve ekranı boyutune deyiştirseydi ama malesef aynı kaldı ,iphonenin coksatma nedenlerinden biride multimedia bir tefon olması kulanımı kolay eylenceli bir telefon.

Kendi adima konusuyorum. Kimse uzerine alinmasin arkadaslar. Bir insan neden kocaman bir telefonu cebinde tasimak ister anlayabilmis degilim hala? 4" boyuntunda bir telefonu insan nasil tasir cebinde? Tamam ekran buyuk, oyun oynamasi, fotograf goruntulemesi, internette dolasmasi daha keyifli olur ama telefon be kardesim bu. Bu ihtiyaclarin varsa Tablet al daha mantikli. Bana kalirsa 3.5" en ideal boyut bir telefon icin. Islemci durumu Elma icin onemli degil bana gore, 4 cekirdek 10 cekirdek vs. Bkz; 3GS 2 seneyi gecti ve halen IOS5 e guncellenebilecek. Bana kalirsa islemci diger platformlar icin gerekli.

Arkadasimda GS2 var. Evet cok hafif. Ama sadece hafif. Android market kadar rezalet birsey gormedim ben bugune kadar. Cok duzensiz. Nokia Ovi bile cok daha duzenli ve kaliteli. Ve insan telefon alirken sadece telefonu almiyor. Onemli olan konu musteri memnuniyeti ve her turlu destektir. Elma hem musterisini memnun ediyor hem de her turlu destegi veriyor. Garanti konusunda adamlar sinir tanimiyor (TR icin degil bu). Software destegi konusunda birsey soylememe gerek bile yok, her sey ortada. iTunes Store elinizin altinda ve gun gectikce de yeni hizmetler sunuyor elma.

Samsung? kalite konusunda vasat. Teknik destek zayif. Software destegi cok az. Soyle ki; HTC bile her cikarttigi telefon icin en fazla 1 veya 2 isletim sistemi guncellemesi sunuyor. (HTC demenin sebebi; firma sadece smartphone ile ilgili urunler cikartiyor ve bugune kadar kullandigi isletim sistemleri Windows ve Android. HTC urunlerini de kullandim.)

Samsung, HTC, SE kullanmis birisi olarak bana gore Elma en az 2 gomlek buyuk bunlardan. Elma 4" e gecseydi benim icinde Elma biterdi :)

Samsun asla derim iphon en iyisi samsung wave aldim cok karisikkullanimi cok zor

Kendi adima konusuyorum. Kimse uzerine alinmasin arkadaslar. Bir insan neden kocaman bir telefonu cebinde tasimak ister anlayabilmis degilim hala? 4" boyuntunda bir telefonu insan nasil tasir cebinde? Tamam ekran buyuk, oyun oynamasi, fotograf goruntulemesi, internette dolasmasi daha keyifli olur ama telefon be kardesim bu. Bu ihtiyaclarin varsa Tablet al daha mantikli. Bana kalirsa 3.5" en ideal boyut bir telefon icin. Islemci durumu Elma icin onemli degil bana gore, 4 cekirdek 10 cekirdek vs. Bkz; 3GS 2 seneyi gecti ve halen IOS5 e guncellenebilecek. Bana kalirsa islemci diger platformlar icin gerekli.

Arkadasimda GS2 var. Evet cok hafif. Ama sadece hafif. Android market kadar rezalet birsey gormedim ben bugune kadar. Cok duzensiz. Nokia Ovi bile cok daha duzenli ve kaliteli. Ve insan telefon alirken sadece telefonu almiyor. Onemli olan konu musteri memnuniyeti ve her turlu destektir. Elma hem musterisini memnun ediyor hem de her turlu destegi veriyor. Garanti konusunda adamlar sinir tanimiyor (TR icin degil bu). Software destegi konusunda birsey soylememe gerek bile yok, her sey ortada. iTunes Store elinizin altinda ve gun gectikce de yeni hizmetler sunuyor elma.

Samsung? kalite konusunda vasat. Teknik destek zayif. Software destegi cok az. Soyle ki; HTC bile her cikarttigi telefon icin en fazla 1 veya 2 isletim sistemi guncellemesi sunuyor. (HTC demenin sebebi; firma sadece smartphone ile ilgili urunler cikartiyor ve bugune kadar kullandigi isletim sistemleri Windows ve Android. HTC urunlerini de kullandim.)

Samsung, HTC, SE kullanmis birisi olarak bana gore Elma en az 2 gomlek buyuk bunlardan. Elma 4" e gecseydi benim icinde Elma biterdi :)
ozaman iphone 5 cıktığında iphone senin için biticek cünki talebe karşılık vermesi gerekiyo satış için rakipleri daha büyük ekranla modellerini cıkartmaya devam ediyo evet haklısın bende sg2 kullanmıs bırısı olarak elde tutması zor tek elle kulanmak zor , banagörede ideal ölçü 4 inç kullanırsan hak vericeksin,ama senden ricam samsung htc apple olsun bunların yanında nokianın ismi bile geçmemeli onlar cok gerilerde kaldılar dostum .iphone yi benim için kısıtıyan özellikler var tek pc den dosya aktarımı yapman gerekir itunes olmazsa bir hiç ,ama android hd olarak kulanabilirsin ,herhangi bir programa bağlı deyilsin tabiki bunlar tamamen benim için olan özellikler diyer yazımda da söyledim iphone 5 de tipini ve ekranını deyiştirirlerse direk alıcam :) suan için anroid saygılar.

iPhone 4 ilk tanitildiginda, yani 2010 Haziran ayinda, ciktigi gibi alicam demistim ve oylede yaptim :) Tasarimi harika, ne cok buyuk ne cok kucuk. Yani tam benlik. Evet seninde dedigin gibi iPhone5 ciktiginda eger 4" uzerinde olursa bitti benim icin, o zaman da iPhone4 umu satar, 4S alirim, hem aliskanliklarimdan vazgecmem hem donanimi iyilestirmis olurum hem de o zamana kadar ucuzlar ;)

Ersoy bizim 4'leri yavaşlatır mı acaba ios5? Çünkü şu anda 4.1 var bende alet esmen uçuyor..

Üzerime vazife alınarak ben cevaplıyorum :D

Yavaşlaması pek muhtemel değil. Öyle ki 3GS'ler ile piyasaya çıkan IOS 3 ancak Iphone 2G'leri perişan edebildi. Kendimden biliyorum.. :) Iphone 4 'lerin üzerinde hala A4 işlemci bulunmakta ki bu işlemci zaten gayet tatmin edici durumda. IOS 5 ile gelecek özellikler çok ahım şahım farklı olmayacağından dolayı bu şekilde düşünüyorum. Ha şimdi bir Siri var ki akıllara zarar. O ne yapar bilemiyorum.. :)

Siri iPhone4 lere gelmiyor maalesef. Cagri kardesim ahim sahim bir ozellik yok demissin ama bir cok yenilik guzellik var IOS5 te. En basta Notification geliyor. Cok daha iyi oldu boyle. Ikinci olarak Reminders var. Uc; iMessage. Dort; Gazete bayisi. Bes; iCloud. Ve daha si var, IOS5 in sitesinden bakabilirsiniz. Dun tanitimdan sonra IOS5 in GM surumu cikti. Yani 12 Ekimde cikacak olan surumun Developer lar icin olan versiyonu. Hicbir farki olmayacak desek yeridir. Su anda IOS5 kullaniyorum ki cok iyi. Hicbir kasma, takilma yok. Ozelliklerde cok guzel oldu. iPhone4 cok rahat tasir ama 3GS ne olur bilmem. Eger ki JB li kullaniyorsaniz telefonunuzu gecmeyiniz, cunku JB IOS5 icin yok maalesef. Tethered var ama bunda da telefon kapanirsa bilgisayar gerekiyor tekrar acmak icin. Yok JB siz kullaniyorsaniz hic dusunmeyin, terfi edin. Telefondan bir kez daha zevk alin:cool:

iphone 4ün amerika fiyatı 600 dolar,bu teleonunun 199 dolar.isterse ios -5 olsun millet o fiyatlara iphone bırakmaz çifter çifter alır.

Geri
Üst Alt