Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İşte iPhone 4S

Konu, 'Bilişim Ve Teknoloji' kısmında digiersoy tarafından paylaşıldı.

1. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
  2. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    şaşırmadım 4S çıkartmalarına..apple ın her zamanki satış politikası..aynı kasa farklı özellik ( 3g-3gs ve 4-4s)
    daha sonra iPhone 5 gelicek..bence hani 4ü satıp 4s almak bana pek mantıklı gelmedi.. :)

ama "Siri" mükemmel ötesi birşey olmuş :)

3. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Bu kadar beklettikten sonra 5 degilde 4S cikarmalari buyuk bir hayal kirikligi bence.

4. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    samsungun s2 ile neredeyse 1 sene önce verdiklerini ancak 4s ile verebilmeyi başarmışlar gibi görünüyor. iphone 5'i bekleyenlerde hayal kırıklığı büyük iphone-mac hisseleri düşmeye başlamış bile ama kasasında cash 76 milyar doları olan bir firmaya koyarmı bence koymaz.

5. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
  6. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Samsun S-2 nin ıkı yeni modeli cıktı.İşlemci 1.5 olmuş.Elma bu gidişle samsung karsısında kaybedecek.

7. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    İşlemci ve kameranın haricinde herhangi bir yenilik yok. Pilde iyileştirme yapamadılar. Gösterdikleri özelliklerin hemen hemen hepsi IOS 5 ile geleceği için simetri takıntısı olanların haricinde alınası bir telefon değil. Hali hazırda Iphone4 varken böyle bir para vermeye, bence, lüzum yok.

Bunu beğendi. digiersoy bunu beğendi.
  8. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

459
    29
    28
    tam bir fiyasko ve satış fiyatı 4 ile aynı , milleti enayi yerine koyuyolar.1080 video yu ilk bulmuşlar sanki.siri denen olay sesli hatırlatma oyunların grafikleri daha iyiymiş :) tam bir fiyasko.

9. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Apple hayranlığım söz konusu değil fakat Samsung karşısında asla ezilemez. Çevrenize bile baksanız kimde hangisi daha çok anlarsınız. Şahsen android işlemcili bir telefon almam hele samsung hiç almam. İphone 3g çıktığında almıştım sonra sorun yaşadım bikaç telefon değişiminden sonra BB aldım. Çok memnundum ama internet o kadar rahat değildi. Şimdi tekrar iphone aldım, arkadaşımda da Samsung S2 var ama kullanım rahatlığı bakımından iphone'un üzerine tanıyamazsınız. Özellik ne kadar yüksek olursa olsun, Samsung bence iphone'un yanına yanaşamıyor satış konusunda. Şahsi fikrim

Anıl Fuat Ulkem, platinne ve digiersoy bunu beğendi.
  10. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

459
    29
    28
    iphone tabiki işlevli ve güzel bir telefon kötü telefon denemez ama beklentilere karşılık veremediler her seferınde milletin 2-3 yıldır kulandığı özellikleri yeni ve kendileri bulmuş gibi lanse ediyolar.onu belirtmek istedim.

Sayfayı Paylaş