Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

işte gerçek isveç v8i lutfen izleyin.

evet doğru söyluyorsunuz. öyle demeyin bizde tır yapıyoruz ve dunyaya ihrac ediyoruz ustelik yuzde yuz yerli sermaye.

bmc-ford çekici

tırsan-otokar treyler. ustelik tırsan avrupada en çok satan marka.

Evet maaştan hariç. YOk yurtdışına araçla gitmiyo firma çok büyük Antalyadan mersinden veya manisadan yüklüyo, samsunda gemiye dorseyi bırakıyo. Garajdan boş dorseyi alıp tekrar yola çıkıyo kendi malını taşıyo. 8 gemi 2 fabrika büssürü şubesi 70 tır 150 dorse küçük arabaları saymıyorm. Bu işi yapanların hepsi böyledir Mersin Antalya hepsi Trabzonluların elinde Rusyayı biz bakıyoruz yaş sebze meyve 1. kalite. Türkiyede pazarda manavda yediğimiz sevze meyve 4. kalite siz düşünün artık.

adam ayda 10 sefer yapsa, 1200+1500=2700 para alıyor yani??? bizim şöförler duymasın:)

saydıklarının içinde sadece otokar var sanırım %100 yerli malı olan.. onunda tırı kamyonu yok galiba.. tırsan dediğinde karasör markası, herçeşit karasörü yapıyorlar orası doğru..

karaoğlan imal edip ihraç yapıyo hatayda fabrikası.

saydıklarının içinde sadece otokar var sanırım %100 yerli malı olan.. onunda tırı kamyonu yok galiba.. tırsan dediğinde karasör markası, herçeşit karasörü yapıyorlar orası doğru..

yuzde yuz made in turkey bu iki markada. ayrıca bmcnin bir tek motoru cummins diğer her şeyi turk diye biliyorum. he bir de yuzde yuz made in turkeylerde koluman kögel ve temsa treylerde var. bunlarda tumu ile yerli sermaye. kögel alman olan kogel değil turk kögeli. alman olanı ile yakından uzaktan alakası yoktur. sadece dingilleri alman saf markadır ki bugun dorse ureten her firma frenleri ve dingil tertibatları olmak uzere çoğu şeyi avrupadan satın alıyor. yani sadece ureten marka turk gerisi gene alman:D:D

abi senin bahsettiğin komple tırmı yoksa sadece dorse karasör falanmı. Ben komple tırdan bahsediyorum. Varmı herşeyiyle yerli üretim yapan?

Saydığınız araçların gidişini bilmem ama, parçaları pahalı:) man mercedes en iisi, parçasıda ucuz:eek:key:

aynen. dünyada man ahrette iman. 84 model 26 281 var bir tane bir tane 94 26 321 ikiside 80 90 ton altında çalıştırıyorum banamısın demiyor. parça fiyatı desen nerdese tofaş parçası fiyatı.

türkiye şartlarının en iyi ağır vasıtası 1. man 2. mercedes 3. bmc

sccania sı volvosu ivecosu bu ülkede işin artislik kısmı işletmesi en maliyetli makineler.

Geri
Üst Alt