Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

işte esp siz bi araba!

Allah askına su ESP muhabbetınden sıkılmadınız mı beyler ya,nedır bu esp olsa soyle olmasa boyle muhabbetı,dıkkatlı kullan esp ye ohtıyac duyma duyarsanda kullan mantık bu.Cogu kısının arabasında bu ozellık var dıye mı bu konu bu kadar donyo anlamadımkıneyın tartısmasındasınız.Kımse Ak 'a Kara demıyo,tartısma bellı b sevıyeye ulastıktan sonra herkes zaten kendı mantıgı ıle konusmaya baslıyor,kesın b sonuc oluscak mı bu konuda ? Hayır.Vw kendınce gelıstırdıgı b guvenlık sıstemını bu kadar yermeye de ovmeye de gerek yok.Olması kımseyı bozmaz,ıstemeyende basar dugmesıne kapar oyle gazlar.Bu konunun da bu kadar uzamasına gerek yok bence.

Can'ım ben Yunus'tan aldım cevabımı önceki sayfada o nedenle ESP konusu benim için kapanmıştır zaten..

:D :D

Allah askına su ESP muhabbetınden sıkılmadınız mı beyler ya,nedır bu esp olsa soyle olmasa boyle muhabbetı,dıkkatlı kullan esp ye ohtıyac duyma duyarsanda kullan mantık bu.Cogu kısının arabasında bu ozellık var dıye mı bu konu bu kadar donyo anlamadımkıneyın tartısmasındasınız.Kımse Ak 'a Kara demıyo,tartısma bellı b sevıyeye ulastıktan sonra herkes zaten kendı mantıgı ıle konusmaya baslıyor,kesın b sonuc oluscak mı bu konuda ? Hayır.Vw kendınce gelıstırdıgı b guvenlık sıstemını bu kadar yermeye de ovmeye de gerek yok.Olması kımseyı bozmaz,ıstemeyende basar dugmesıne kapar oyle gazlar.Bu konunun da bu kadar uzamasına gerek yok bence.

en doğru yorum bu herhalde esp ile ilgili

Can tartışılan nokta söylediğin nokta değil ki ayrıca..
ESP'nin ihtiyaç duyulmayacağı ya da gerekli bi durumda ESP'nin yaptığı şeyi sürücü de yapabilir..başlık bu..ancak yapamaz..
Merc' ve BMW'da yıllardır pre-safe uygulanıyo kemerler sıkılaşıyo koltuklar dikleşiyo vs. biz burda ESP'nin gerekliliğini tartışıyoruz düşün.. ;)

Geri
Üst Alt