Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşte Benim LEON um...

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Sevgili SCW üyeleri... işte benim Leon um. alalı 1.5 seneyi geçti ama henüz üzerinde çalışmaya başlamadım... Jantlar ve lastiklerden başlaöak istiyorum... Sade bir cupra görünümü vermek istiyourum fazla oynamadan... eklentideki sarı leon un jantları hoşuma gidiyordu ama artık yapılacak en doğru şeyin orjinal Cupra jantı takmak olacağına karar vermiş bulunmaktayım... sizlerinde görüşlerinizi almak istedimmm... şimdiden teşekkürler...

bursa'dan sarı cupra'sı olan murat abi'nin aracına bakabilirsin çok başarılı ve çok şık bi araçtır kazasız ceasız sürüşler..

teşekkür ederim Ersoy kardeşim... bakıcam... o kadar çok leon a baktım ki anlatamam... hepsi de birbirinden zevkli ve güzel... ama ben biraz farklı olmak istiyorum dışta sade ama içerde binenlerin aklını başından almak istiyorum... bildiğin indoor askesuar siteleri var mı Leon la ilgili olarak... yardımcı olursan sevinirim... bu arada senin Leon da olağanüstü güzel... kazasız belasız ve cezasız kullanman dileklerimle...

Geri
Üst Alt