Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbulda Tayin için nereler seçilir?

Beyoğlu takılanlar ıcın elıt?sızın elıtlıkten kastınız nedır?gungoren ıcınde bunu sorabılırım sıze?Basaksehırde bır sıte ıcı okul bulabılırsenız harıka olur,smdıden hayırlısı olur ınsallaah..bırazda sans kısmet bu ısler dıye dusunuyorum heryerın farklı awantaj dezavantajları var.

Tuzla'ya gel. Hem Köftemiz meşhur :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Tuzla'ya gel. Hem Köftemiz meşhur :)

Beyoğlu takılanlar ıcın elıt?sızın elıtlıkten kastınız nedır?gungoren ıcınde bunu sorabılırım sıze?Basaksehırde bır sıte ıcı okul bulabılırsenız harıka olur,smdıden hayırlısı olur ınsallaah..bırazda sans kısmet bu ısler dıye dusunuyorum heryerın farklı awantaj dezavantajları var.

Bir esenler ile beyoğlunu bir tutmuyorsunuz heralde?

Güngören için neyi soruyorsunuz?

hayırlısı olsun bakalım selçuk acıldımı ildışı atamaları...

Açıldı da Gökhan abi bu liste dışında biyer yok gidilebilecek, Zannederim ki olmıycak ama genede şansımı denemekte fayda var yoksa yine Bana Kars Yolları Taştan..:eek:key:

şehir içlerine sözleşmelimi atıyorlar sizlerele buralar kalıyor

Yok cezmi Baba oralarda ya torpilliler yada memleketinde çok puan toplayıp atanmış "dinazorlar" var (emekli olmayı bekleyen meslektaşlarımız) :eek:key:

Beyoğlu eglence yerı emın olun esenlerden daha zordur bır bayanın hatta tek basına gece yarısı bır erkegın yurumesı.İstiklal caddesinde 2 yıl çalışmış biri olarak sabahın saat 8 ınde bırayla seranat yapan adamlardan tutun aksam otoparka gıderken karakolun yanında neler oldugundan tutun da.....gungorenın bazı yerlerı ıcın dedıklerınıze katılıyorum.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Beyoğlu eglence yerı emın olun esenlerden daha zordur bır bayanın hatta tek basına gece yarısı bır erkegın yurumesı.İstiklal caddesinde 2 yıl çalışmış biri olarak sabahın saat 8 ınde bırayla seranat yapan adamlardan tutun aksam otoparka gıderken karakolun yanında neler oldugundan tutun da.....gungorenın bazı yerlerı ıcın dedıklerınıze katılıyorum.

hayırlısı olsun selçuk hocam. bende il içi istemiştim oldu çok şükür. ilçedeydim hergün 2 saat yol çekiyordum şuan evime 5 dk lık bi okula çıktı atamam.inşallah senin de gönlüne göre olur.

hayırlısı olsun selçuk hocam. bende il içi istemiştim oldu çok şükür. ilçedeydim hergün 2 saat yol çekiyordum şuan evime 5 dk lık bi okula çıktı atamam.inşallah senin de gönlüne göre olur.

İnşallah Hocam, senin adına sevindim darısı benim başıma inşallah:eek:key:

Geri
Üst Alt