Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbulda servis yada usta tavsiyesi

muratdogan

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum. İstanbul Maltepede bir araç buldum. aracı almadan önce ekspertize sokmak istiyorum. yetkili servisler ile 101 nokta ekspertizi ile görüştüm. 250-500 tl arası fiyat verdiler. Açıkçası bana bu fiyatlar fazla geldi.

Maltepe yakınlarında tavsiye edebileceğiniz özel servis yada usta arıyorum. almak istediğim aracın kaporta boya motor gibi her yerine bakacak ve fiyatı makul olan bir yer biliyorsanız acil olarak tavsiyelerinize ihtiyacım var.

görüşmek üzere selametle...

Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum. İstanbul Maltepede bir araç buldum. aracı almadan önce ekspertize sokmak istiyorum. yetkili servisler ile 101 nokta ekspertizi ile görüştüm. 250-500 tl arası fiyat verdiler. Açıkçası bana bu fiyatlar fazla geldi.

Maltepe yakınlarında tavsiye edebileceğiniz özel servis yada usta arıyorum. almak istediğim aracın kaporta boya motor gibi her yerine bakacak ve fiyatı makul olan bir yer biliyorsanız acil olarak tavsiyelerinize ihtiyacım var.

görüşmek üzere selametle...
muratcım benimle irtibata geçebilirsin 0533 4217040

bostancı sanayide olgun wolksvagen servis var akrabamdır ve işinde iyidir abdullah usta lokntasının karşısında kime sorsan tarif eder

Merhabalar;

Öncelikle aranıza yeni katıldım 1.4 referans kırmızı renk bir aracım var 60 binde 2. sahibiyim aracımın.

Anadolu yakasında oturuyorum (İçerenköy).

konuyu tekrardan hortlatmış gibi olucam ama mekanik konuda anadolu yakasında adam gibi seatların dilinden anlayan bir ustaya ihtiyacım var.

Benim avrupada ustalarım var anadolu yakasındada tanıdıklarım var ama seatın dilinden tam olarak anlayan birisi lazım bana.

Örneğin: Bostancı sanayideki Harun usta gibi peugeot diyince aklıma gelen tek adam :)

Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekürler dilerim.

Geri
Üst Alt