Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

istanbulda en iyi nerede Folyo kaplama yaptırabiliriz ??

ly60

Kayıtlı Üye
İbizaya bi kaç noktasında folyo kaplama yaptiricam işçilik ve malzeme güzel olması gerek bunun için önerileriniz varmı dostlar ???

Buna verilecek cevap benide ilgilendirecek bende ayna, arka plakalığın olduğu yeri ve belkide tavanı kaplatmak istiyorum.Umarım güzel cevaplar alırız.

Sirinevler veya maslak oto sanayide fazlaca var saglam bisey istiyosan buralarda yaptir kardesim

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

Buna verilecek cevap benide ilgilendirecek bende ayna, arka plakalığın olduğu yeri ve belkide tavanı kaplatmak istiyorum.Umarım güzel cevaplar alırız.
Tavani kaplayacak olsaydim ben plastidip yapardim folyo boyaya zarar verebiliyor ama plastidip en sagliklisi ustelik folyodan ucuz ve kolay olacaktir

Tavani kaplayacak olsaydim ben plastidip yapardim folyo boyaya zarar verebiliyor ama plastidip en sagliklisi ustelik folyodan ucuz ve kolay olacaktir

Eyvallah abi cok sagol.
[doublepost=1443864323,1443864022][/doublepost]@dadaş34 abi plastidip için önerebilceğin bi yer var mı peki onu sormayı unuttum

Bostancıda 10 lar araç kaplama scw ye özel fiyat yardımcı olurum

Dostlar konuya ilgi gösterdiğiniz için çok teşekkürler. Pilastidipc çok çabuk deforme olmaz mi ??? (Bilmediğim için soruyorum) bide maslak oto sanayide dükkan adı verbilirmisiniz ???

Geri
Üst Alt