istanbulda en iyi nerede Folyo kaplama yaptırabiliriz ?? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

istanbulda en iyi nerede Folyo kaplama yaptırabiliriz ??

ibra.ry

Kayıtlı Üye
Buna verilecek cevap benide ilgilendirecek bende ayna, arka plakalığın olduğu yeri ve belkide tavanı kaplatmak istiyorum.Umarım güzel cevaplar alırız.

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Sirinevler veya maslak oto sanayide fazlaca var saglam bisey istiyosan buralarda yaptir kardesim

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Buna verilecek cevap benide ilgilendirecek bende ayna, arka plakalığın olduğu yeri ve belkide tavanı kaplatmak istiyorum.Umarım güzel cevaplar alırız.
Tavani kaplayacak olsaydim ben plastidip yapardim folyo boyaya zarar verebiliyor ama plastidip en sagliklisi ustelik folyodan ucuz ve kolay olacaktir

ibra.ry

Kayıtlı Üye
Tavani kaplayacak olsaydim ben plastidip yapardim folyo boyaya zarar verebiliyor ama plastidip en sagliklisi ustelik folyodan ucuz ve kolay olacaktir

Eyvallah abi cok sagol.

@dadaş34 abi plastidip için önerebilceğin bi yer var mı peki onu sormayı unuttum

ahmet6334

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bostancıda 10 lar araç kaplama scw ye özel fiyat yardımcı olurum

ly60

Kayıtlı Üye
Dostlar konuya ilgi gösterdiğiniz için çok teşekkürler. Pilastidipc çok çabuk deforme olmaz mi ??? (Bilmediğim için soruyorum) bide maslak oto sanayide dükkan adı verbilirmisiniz ???