Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

istanbul yazı karakterı sahte kare plaka!!!

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
ebnım su ankı plakalr ıstanbulun yenı yazı karakterı olan kuhursuz plaka fakat on tarafa kare lazım ankarada sanırım o karakter yok su anda yapan assagıda kı resımden 1 adet kare plaka almam lazım fakat plakanın ıcınde tr yazıları falan fılan olması lazım hologram sekılde.

resım garajımda var eklıyorum fakat olmuyo gozukmuyo garajdan bakabılırsınız.

İstanbul'un yeni yazı karakteri mi var yahu.. :)

şeker garajında hiç kare plaka göremedim ben..

İstanbul un yeni yazı karakterini bilmemde Ogün senin yazın hiyeroglife dönüyor gün geçtikçe, bu nasıl bir yazıdır anlamak için puzzle gibi eksikve yanlış harfleri tamamlayıp düzeltmesi gerekiyor insanın. :) (Türkçemizi koruyalım elimizde az kalan değerlerden biride o )

İstanbul un yeni yazı karakterini bilmemde Ogün senin yazın hiyeroglife dönüyor gün geçtikçe, bu nasıl bir yazıdır anlamak için puzzle gibi eksikve yanlış harfleri tamamlayıp düzeltmesi gerekiyor insanın. :) (Türkçemizi koruyalım elimizde az kalan değerlerden biride o )

sen benım nededıgımı anlamadın mı o yazıdan abı?

---------- Post added at 18:43 ---------- Previous post was at 18:42 ----------

yıgıt benım garajımda kare olaka yok normal onden fotodakı plakayı kare plaka yaptırcam anladınmı sımdı?yanı yazı karakterı benım fotodakı plaka ıle aynı olcak ama plaka kare olcak.

bızım bostancı nın karakterınden bahsedıyor heralde

neyse bılemm yaa bana su garajımdakı onden gorunustekı plaka yazı karakterınden 1 adet kare yaptırınnnnnnnn

Geri
Üst Alt