Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

istanbul Trafiğindeki dur kalk da en az nasıl yakılır ?

en sakin olduğu saatleri kolla. Ben sabah 8.30da havaalanında olmak üzere evden saat 6.00da kalkıp 40 dakkada frene nerdeyse basmamak gibi bir niyetle evden 5,3lt ortalama ile işe gidiyorum. Dönerken aynı yolu 3 saatte geliyorum, tüketim 8-9-10lt gibi rakamlara ulaşabiliyor.

bana mı gıcıklık oluyo anlamıyorum. hep sol dan giderim ama sağ akar, sağa geçerim sol akar deli oluyorum :D havalimanı hangi? AHL ? vede dediğim gibi 1.6 üstü motorlarda çok rahat debriajdan kaldırsanda araç ilerliyo ama 1.4 ibiza da küt diyor gitmiyo devir düşüyo sadece. vede bi merak ettiğim konu daha var 1 de giderken 2 ye geçmeden debriaja basıp tekrar 1.viteste devam etmek istediğimde araç geriye gidecekmiş gibi bi yığılma oluyo vede gaza basmama rağmen devir çok geç yükselmeye başlıyor.

[URL="http://i291.photobucket.com/albums/ll313/tolgabes64/turkey/25102011034.jpg"]
[/URL]

Atatürk AHL, sırf dur kalktan kaçmak için işe 1,5 saat erken giderek çözümü buldum kendimce.

orda ne iş yapıyosunuz ? babam 28 bende 2 sene çalıştım THY de. acep THY deyseniz belki tanırsınız :D yada havalimanından

nefret ediyorum benzin hesabı yapılan şu konulardan..bırakın 3 ün 5 in lafını yapmayıda arabanızdan zevk almaya bakın

orda ne iş yapıyosunuz ? babam 28 bende 2 sene çalıştım THY de. acep THY deyseniz belki tanırsınız :D yada havalimanından

Thy ile alakam çok az, sadece thy teknik elektrikten, emlak ve inşaat bölümünden bir kaç kişiyi tanıyorum. Daha çok Thy Opet ile irtibat halindeyim. Hazirandan bu yana genel md. bahçesinde inşaatı sordu ve ilgilendi ise sanırım tanırım, yoksa zor.

Geri
Üst Alt