Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Park S5 Kazası... (İçler Acısı)

bu araçların kaskosu bildiğimiz türden değildir muhtemelen abi..
ama genelde bu tarz org.larda kaza yapan araç nedense direkt pert olur..

Nedeni belli ki zaten Yiğidom..:)Aşırı yüksek hızlarda kullanılıyo çünkü...

Nedeni belli ki zaten Yiğidom..:)Aşırı yüksek hızlarda kullanılıyo çünkü...

Antakya'daki Merc' test org.'unda kaza yapan E coupe transite arkadan vurmuş araçta öyle ağım şahım bi hasar olmasa da pert olduğu haberi gelmiş sonradan..
aracı görmedim ama hususi kullanım için olsa muhtemelen pertlik bi durumu yoktur..

bu araçların kaskosu bildiğimiz türden değildir muhtemelen abi..
ama genelde bu tarz org.larda kaza yapan araç nedense direkt pert olur..

zaten pert olmuş yiğin açık açık görünüyor..puhahapuhahapuhaha

turne gibi gezen org.'sa o araba pert oldu o zaman işte Varol abim.. :)

evt biliyorum..arkadaşlarım turnede görevli idi antep'e geldiklerinde kullanmıştım.. e-coupe kırmızı bir de e cabrio..mavi..okul çıkışı gittiğim için 550 ps lik amg de yer kalmamıştı

Araba rs5 degıl mı bu arada ? Bunun hıkayesı gecenlerde sohbet arasında gecmıstı.Kaza yan koltukta oturan pılotun yuzunden olmus.Surucu kuma cıktıktan sonra devam et demıs pılot sonrasında bu tarz b olay olmus.Kazayı yapan elemanın mı babasının mı ne porschesı varmıs sorunsuz devam etmısler gunlerıne :)

aynen dedigin gibi can; kazayi yapan cocugun babasi ile bizzat tanistim ben. adamin anlattigina gore copilot un yanlis bilgilendirmesi yuzunden olmus. toprak zeminde manevra yapip devam etmesini falan soylemis; devami da bu sekilde olmus..

toplanır bana versinle ben toplarım :D

s5 degıl rs5 ... ve genc arkadas hakımıyetı kaybetıgı gıbı berıyerlere gırıyor arac kaldırılıp yenısı tahsıs edılıpte devam ettı :)

Geri
Üst Alt