Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Istanbul Park F1 Pisti'nde Birkaç Tur (VW Etkinliği)

ben leonla gitmiştim Can :) lastiklerime kıyamadım piste çıkamadım ama testlere girdim

Vardır senin bir yerden torpilin :) Vw dışındaki vag gruplarını alıyor olsalar Utku önce kendi arabası ile sonra Cupra ile çıkardı piste :)

Vardır senin bir yerden torpilin :) Vw dışındaki vag gruplarını alıyor olsalar Utku önce kendi arabası ile sonra Cupra ile çıkardı piste :)

çal çene yaptım kayıtta vag grubu diye :D Utkuda gördü o gün..o kadar rocco golf arasında bi zibidi ben vardım

Pistte diğer markalar için ciddi yaptırım var. İçerde yönetici olmadığı zamanlar, ara ara idare edebiliyorlar. Ancak son dönemdeki 2 gün süren aktivitelerde yöneticiye denk gelmemek imkansız. :)

Böyle bir etkinlik çok eğlenceli olur bence.Bir şekilde anlaşma ihtimalimiz yok mu?

Geri
Üst Alt