Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

istanbul mobil eds hizmete girmiştir :)

kirlisakal

Kayıtlı Üye
istanbul gibi akıcı trafikde bunların ne işi var demeyin.1 .ci ikinci vitesden bunalan adamlar illaki gaza basacaktır :) scw sloganımız belli aşırı hız felaket getirir edsyi gülümsemeyi unutmayın..........tüm istanbullara hayırlı olsun :) not:ayrıca makaslama,kural ihlali,yanlış park vs durumlarda da gülümsemeyi unutmayın.dikiz aynalarından arkanızı devamlı kollayın.... devletim işini biliyor gelsin cil cil liralar :)

Son düzenleme:
Zaten trafik terörü olan bir yer İstanbul birde bunlarla iyice çekilmez olur artık
10km lik yolu birkaç saatte giden tek yer

kurye ile elden teslime verildi

az önce haberlerde izledim. trafik çilesini hepten çekilmez hale sokacaklar zaten akmayan trafik durur vaziyete geçer artık.

Sırf cezayla kalmayıp araçları trafikten men edip çekici ile toplarlarsa çok güzel uygulama olur. Trafikte araçlar azalır:) birde emniyet şeridi magandaları bol bol ceza yerlerse akıllanırlar güzel uygulama yaa
[doublepost=1447917673,1447917573][/doublepost]Helede egzosuyla gökkuşağı nı ayağımıza getiren bu büyük hizmeti bize sunan kamyonet tofaş transit araçları komple bağlarlarsa trafik biraz rahatlar:))

Sömürün bakalım daha ne kadar sömüreceksiniz

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

istanbul gibi akıcı trafikde bunların ne işi var demeyin.1 .ci ikinci vitesden bunalan adamlar illaki gaza basacaktır :) scw sloganımız belli aşırı hız felaket getirir edsyi gülümsemeyi unutmayın..........tüm istanbullara hayırlı olsun :) not:ayrıca makaslama,kural ihlali,yanlış park vs durumlarda da gülümsemeyi unutmayın.dikiz aynalarından arkanızı devamlı kollayın.... devletim işini biliyor gelsin cil cil liralar :)
Hayırlı uğurlı olsun :) İnşallah sistemde abuk sabuk hatalar çıkıp ta millete yok yere ceza kesmezler.

Geri
Üst Alt