Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul İftar Org. 04.07.2015

Mekan civarında araç park edebileceğimiz bir yer mevcut mu ?
Bu konuda bilgisi olan biri yardımcı olabilirse sevinirim.

1- Kfy + filiz + can
2- Gökhan+Şengül +Naz
3-Absolut + Selda
4- xure + 1
5-dadaş34
6-seçkin2001+eşi ve kızları
7-maviş+eşi ve kızları
8-gogo+emir
9-zeki
10-umut+1
11-haldun
12-ulu+1
13-cico
14-Bd6114
15-ambulans
16-erikki hocam
17-kaptan
18-berkay+3
19-argent
güncel listeeee

Beni EDS ler İYİ tanır

arkadaşlar anadolu yakası olarak marmarayla geçelim diyoruz @KAPTAN @argent @memet_one saat 19:00 da tepenatulus durağında buluşalım nasıl olur.

Abi ben gelirsem eğer ufaklık olacak birde iftardan sonra uyku saati geliyor o yüzden araçla geçerim diye düşünüyorum ama yarın ki iş durumum netleşsin bakalım ne olacak.

@asi_mavi1907 nurettin sende metroyla gideceksen eğer aynı metroya ayarlamaya çalışın kendinizi

Abi ben gelirsem eğer ufaklık olacak birde iftardan sonra uyku saati geliyor o yüzden araçla geçerim diye düşünüyorum ama yarın ki iş durumum netleşsin bakalım ne olacak.

@asi_mavi1907 nurettin sende metroyla gideceksen eğer aynı metroya ayarlamaya çalışın kendinizi
Mehmet sen gel benim kızlar bakar ufakliga

16 cdf 48

Geri
Üst Alt