Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Gezisi..?

Peki BABUŞ :) kadınlar çarşısında buryanda yerizmiyiz o zaman valla me zamandır gıtmıyorum

Kültür gezisi fikriylen galayana gelip şu post'u göz Ardı Etmişim..

Şimdi Yakaladım @kfy Cezmi Abi de ben gene Fıransız kaldım; kadınlar çarşısı nedir? Buryan nedir?

Bunları Yaparsak Aile bütünlüğümüz tehlikeye girermi ? :D

Şimdi Yakaladım @kfy Cezmi Abi de ben gene Fıransız kaldım; kadınlar çarşısı nedir? Buryan nedir?

:D sıkıntı olmasın !
kadınlar pazarı filan :D

Tarihi mekanları gezelim derken kadınlar pazarı büryan yeriz ordanda tarihi cumhuriyet meyhanesine gideriz:) değil mi [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] ve [MENTION=4]kfy[/MENTION]

puhahapuhahapuhaha

Cezmi abi hamam organizasyonu talep ediyorum...Hatta geçen gün gittiğim Gebze'de tarihi Osmanlı Marmara hamamınıda tavsiye ederim:eek::eek::eek: [MENTION=4]kfy[/MENTION] [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] [MENTION=24163]cuprali[/MENTION]

o kadar kişi ailelerle çok yer gezemeyiz gibi geliyor bence dostum.... 2 bilemedin 3 yer... ;)

selçukcuğum kadın pazarı unkapanından vezneciler istikametine giderken surlar varya altından geçerken en sağa bakınca ist itfaiye md vardır onun arkasında ki bölge kadın pazarı diye geçer siirt yöresine ait olduğu bilinen büryan kebabı buradan başka yerde yenmez sabah erken açarlar kahvaltıda bile büryan yeme alışkanlığı olsnların uğrak yeridir gelelim adına romalılar döneminde kadın köleler burada satılırmış bildiğim kadarı ile sürçü lisan ettiysem affola

selçukcuğum kadın pazarı unkapanından vezneciler istikametine giderken surlar varya altından geçerken en sağa bakınca ist itfaiye md vardır onun arkasında ki bölge kadın pazarı diye geçer siirt yöresine ait olduğu bilinen büryan kebabı buradan başka yerde yenmez sabah erken açarlar kahvaltıda bile büryan yeme alışkanlığı olsnların uğrak yeridir gelelim adına romalılar döneminde kadın köleler burada satılırmış bildiğim kadarı ile sürçü lisan ettiysem affola

Kelimenin Tam Anlamıyla AYDINLANDIM :eek:key:

Abi Seviyorum Seni.. Araba ve İstanbul Rehberisin yeminle.. :)

Geri
Üst Alt