Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Gezisi..?

Fikir harika kesinlikle yapılmalı :) bugün dışarı çıktım yaklaşık 15 dakikalık yeri iki saatte zor gittim bi anda bu geldi aklıma korktum :) kalabalık bir İstanbul organizasyonu demek yaklaşık 50 araç demek ve gezi demek hafta sonu demek hafta sonu demek İstanbul heleki tarihi yerler civarı felç demek :) çokmu karamsar oldum dıcem ama İnan degıl İstanbul trafik fazlanın cok üstünde

sultanahmet ve civarı..arabaya gerek varmı

Fikir harika kesinlikle yapılmalı :) bugün dışarı çıktım yaklaşık 15 dakikalık yeri iki saatte zor gittim bi anda bu geldi aklıma korktum :) kalabalık bir İstanbul organizasyonu demek yaklaşık 50 araç demek ve gezi demek hafta sonu demek hafta sonu demek İstanbul heleki tarihi yerler civarı felç demek :) çokmu karamsar oldum dıcem ama İnan degıl İstanbul trafik fazlanın cok üstünde

arabaları çekelim bi kenara bi otobüs kiralayalım :)

sultanahmet ve civarı..arabaya gerek varmı
Abi tek bir yerse sıkıntı yok ama Sultanahmet ardından yere batan sarnıcı ardından birde Eminönü kapalı çarşı öle birkaç yer bakımından sıkıntı olur diye düşündüm tek biryer ve civarı olucaksa sıkıntı olmaz :)

Abi tek bir yerse sıkıntı yok ama Sultanahmet ardından yere batan sarnıcı ardından birde Eminönü kapalı çarşı öle birkaç yer bakımından sıkıntı olur diye düşündüm tek biryer ve civarı olucaksa sıkıntı olmaz :)

yazdığın yerlerde araca ihtiyaç olmaz sanırım

mesela;
1-miniatürk
2-1453 müze
3-sultanahmet. (civarı yererde yürüyüşte yapılabilir..)

Sultanahmet eminonune hafta ici cumartesi girmeyin abi ölüm ölüm. :)

Geri
Üst Alt