Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Istanbul 'da Izmir Plaka 35 TNT 35 - Seat Ibiza

dmRhn

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır araba araştırmaktan gerçekten yorulmuştum, Peugeot, Ford, Renault derken araba araştırmalarına devam ettim son olarak uğradığım SCW Platformu beni Seat ile buluşturdu. Buluşturmasında ki en büyük etken ise aralarında ki sıcak sohbet ve sıcak kanlılıkları oldu gerçekten, Seat araştırmaya başlarken birde baktım ki Seat Ibiza 2009 ve sonrası çok hoş ve güzel duruyor belki bütçeme uygun birşeyler de bulurum diye düşündüm araştırmaya başladım, SONUNDA BULDUM :)

Arabamın özellikleri ;

Model : Seat Ibiza 1.2
Yılı : 2010
Renk : Siyah
Plaka : 35 TNT 35
Vites : Manuel
Yakıt : Benzin ( 95 Oktan )
Km. : 69,8xx

Aracıma gerçekten aşık oldum diyebilirim zaten arabalara aşırı merakı olan birisiyim insanın kendi arabasının olması ve istediği arabanın olması başka bir keyif veriyor sürerken :D Araba Izmir 'den alındı ve 1000Km. boyunca 30x100RPM geçmemek şartı ile Izmir -> Denizli -> Istanbul ( Afyon Kütahya arası yol bakım çalışmasından dolayı 100km. dolandırdı yol ) 250TL evimin önüne kadar geldim.
Aşağı yukarı 170TL depo doluyor ( 45Lt. ) 620 - 650 Km. yol yapıyorsunuz 30x100RPM geçilmediği sürece, bilmiyorum iyi mi kötü mü yakıyor ama bana göre gayet iyi yani ben 60tl 'e Cumartesi günü denize gittim geldim eğlendim Tekirdağ 'da bu bana yeterliydi . Resimleri akşam çektikten sonra çoğaltıcam :)

Seat Ibiza 1.2 Elegance ve Ben

3532f5f.jpg

Ekli dosyalar

• IMG00998-20120829-1430.jpg
    IMG00998-20120829-1430.jpg
    98.1 KB · Görüntüleme: 8
maşallah hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela wermesin inşallah. almışsın en sonunda aracı:) bu arada plakayı değiştirme bu şekilde kalsın:eek:key:

maşallah hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela wermesin inşallah. almışsın en sonunda aracı:) bu arada plakayı değiştirme bu şekilde kalsın:eek:key:
Evet aldım sonunda Kadir :) Gerçekten harika bir mutluluk oldu bende :D Teşekkür ederim, Allah herkese kazasız belasız tatlı bir yolculuk nasip etsin. Plaka kesinlikle değiştirmem çok hoşuma, aracın ilk sahibi polis kendisine özel yaptırmış, ikinci sahibi bir avm işletme yönetim kadrosunda ve son olarak da sahibi benim :) Araba çok temiz kullanılmış fakat sadece sol arka tekerden bir uğultu geliyor " vuv vuv vuv " diye aşağı yukarı 3-4 saniye de bir ( arabanın 60,000 bakımı daha yapılmadı onu yaptırmam lazım ) ...

Evet aldım sonunda Kadir :) Gerçekten harika bir mutluluk oldu bende :D Teşekkür ederim, Allah herkese kazasız belasız tatlı bir yolculuk nasip etsin. Plaka kesinlikle değiştirmem çok hoşuma, aracın ilk sahibi polis kendisine özel yaptırmış, ikinci sahibi bir avm işletme yönetim kadrosunda ve son olarak da sahibi benim :) Araba çok temiz kullanılmış fakat sadece sol arka tekerden bir uğultu geliyor " vuv vuv vuv " diye aşağı yukarı 3-4 saniye de bir ( arabanın 60,000 bakımı daha yapılmadı onu yaptırmam lazım ) ...
o ses porya bilyasından geliyordur. 150-200 tl lik bir parça

Hayırlı uğurlu olsun :) Allah Kaza Bela vermesin.Güle güle kullanman dilegiyle.Sigortayı kaskoyu yaptırmadıysan yardımcı olalım hemen :)

hoşgeldin aracın hayırlı olsun güle güle kullan

Teşekkür ederim :)

o ses porya bilyasından geliyordur. 150-200 tl lik bir parça

Evet alırken bana demişlerdi bilye 'den diye 100tl 'e bulursun dediler yani hemen hemen senin verdiğin fiyat işte gerçekten aşırı bir ses veriyor içeriye eğer o ses de olmasa araba sanki hiç çalışmıyormuş gibi rahatlıkla motoru dinlersin, ki ben motor sesini dinlemeye hasta olan birisiyimdir :D Bu bilye problemini 60,000 bakımında yaptırırım şimdi acil olarak sigorta işlemlerini başlatmam lazım.

Hayırlı uğurlu olsun :) Allah Kaza Bela vermesin.Güle güle kullanman dilegiyle.Sigortayı kaskoyu yaptırmadıysan yardımcı olalım hemen :)

Evet Üstad, senden zaten teklif isticem :) Kasko şimdilik düşünmüyorum belimi doğrultana kadar ama sigorta şart. Bekliyorum teklifini kesinlikle unutma beni...

hayırlı uğurlu olsun...

Teşekkürler :)

Hayırlı olmasını dilerim .

Yanlız plakaya hayran kaldım aracı alırken niye özel plaka almadım diye kafamı taşlara vuruyorum şimdi :)

Hayırlı olmasını dilerim .

Yanlız plakaya hayran kaldım aracı alırken niye özel plaka almadım diye kafamı taşlara vuruyorum şimdi :)

Teşekkür ederim, evet bu plaka konusunda fazlası ile güzel yorumlar alıyorum :) Plakayı ben arabayı devir teslim alırken vardı arabanın ilk sahibi polismiş yaptırmış bence çokta iyi yaptırmış. Arabanın ilk resmini gördüğümde plaka direk dikkatimi çekmiş ve çok hoşuma gitmişti :) Özel plaka da pahalıymış gerek yok bence :) Yani eğer alırken varsa güzel kullan ama eğer yoksa bence gereksiz bir masraf olur ;)

Geri
Üst Alt