Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Istanbul da buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erhan biriyle buluş gel ama nolur o bulduğun Mesut olmasın :D:D hayatta bulamayız sizi :D:D:D

Erhan biriyle buluş gel ama nolur o bulduğun Mesut olmasın :D:D hayatta bulamayız sizi :D:D:D

görende duyanda sancak paso kaybolan biri bu mesut :D

---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

Eyvah mesut gene kaybolucak bu mesajı kaybolucam sinyali demek...

Nakkaştepede...koç hodingin yanındaki yola gir biraz ilerde solda seni oraya çıkarıcak...

ben kaybolmam engin abi. sadece yolu uzatırım :) ne gerek var şimdi yolu uzatmaya dimi

Erhan yol tarifini veriyorum. Boğaziçi köprüsünden Anadolu yakasına geç. İlk sapak Beylerbeyi Üsküdar sapağı olsa gerek. Köprü gişelerden sonra 150mt anca gideceksin sağa döneceksin ilk sapaktır orası. Sapaktan girince ilk ışıklardan sola dönüp virajlardan tırmanmaya başla, muhtemelen 200mt civarı sonrası sağa dönen sokağa gir. Girdiğin sokakta sağında Boğaz Uçaksavar Komutanlığı kalacak. Onu devam et 100mt sonra sağda tabelayı göreceksin. Sakın boğaz manzarasına dalıp da o koskoca tabelayı görmemezlik etme :D:D:D

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:39 ----------

Mesut bence sen hem oku hemde yaz bi kenara baba:D:D

Evet yarin aksam kacta ve tam nerede bulusuyoruz. Cunku ben 7 tepe nerde bilmiyorum. Bana tarif edin navi ile bulcam. Veya buyukcekmece tarafundan gelcem biri ile bulusup gelelim?

Erhan benimle irtibat kurarsın telefonla ben seni çok rahat yönlendiricem sadece burda buluşma saati belirleyelim ok...tam olarak...

Erhan yol tarifini veriyorum. Boğaziçi köprüsünden Anadolu yakasına geç. İlk sapak Beylerbeyi Üsküdar sapağı olsa gerek. Köprü gişelerden sonra 150mt anca gideceksin sağa döneceksin ilk sapaktır orası. Sapaktan girince ilk ışıklardan sola dönüp virajlardan tırmanmaya başla, muhtemelen 200mt civarı sonrası sağa dönen sokağa gir. Girdiğin sokakta sağında Boğaz Uçaksavar Komutanlığı kalacak. Onu devam et 100mt sonra sağda tabelayı göreceksin. Sakın boğaz manzarasına dalıp da o koskoca tabelayı görmemezlik etme :D:D:D

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:39 ----------

Mesut bence sen hem oku hemde yaz bi kenara baba:D:D

ohaa bu nasıl adres :D sora sora bağdat bulunur bu adres bulunmaz

Engin yukardaki tariften daha kolay bulur abicim karıştırmayalım, Boğaziçi köprüden ilk sağ sapak, sonra ilk soldan tatlı virajlı yokuşu tırman, ikinci sağdan askeriyeyi yanı al 200mt sonra mekandasın :D:D

bu tariften kaybolsa bile fazla uzaklaşmamış olur buluruz sorun değil. Yarın erken gelmeye çalışın bende öğleden sonra geçecem gibi İstanbula. Çıkarken yazarım burdan müsait olanlarla erken görüşürüz inşallah.

---------- Post added at 22:44 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

Mesut açık adresi bide sonraki mesajda oku oda aynı yol

şu anadolu yakası bana hep farklı bir memleket gibi gelmiştir. ısınamadım bir türlü anadolu yakasına.

Tamam engin abi ararim ben seni. Faruk abi sagol tarif icin:) bulurum ins. Simdi kacta bulusuyoruz?

---------- Post added at 23:46 ---------- Previous post was at 22:50 ----------

Saat kac da bulusuyoruz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt