Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Cuma Yemek + Bayramlaşma Fotografları

gecenin kısa bir videosu da var onu da antep'e gidince inşallah dönüştürüp video olarak koyacağım..

sizede katılamadım yazık olsun bana çok güzel geçmiş gece belli :D

keyifli bir gece olmuş görülen. nice bayramlaşmalara. kısmet birdahakine

Ayrılırken özgür e.5 cıkacağız diye beni takip ediyormuş,aslında bende yolu bilmeden sağa sola dönüyordum nasılsa çıkarız diye:D mahallenin birindede varol abiye rastladık:D

Ayrılırken özgür e.5 cıkacağız diye beni takip ediyormuş,aslında bende yolu bilmeden sağa sola dönüyordum nasılsa çıkarız diye:D mahallenin birindede varol abiye rastladık:D

yok abi dogru gidiyordunda bi yerden saga donucektın sınyal verdım ben sen donmeyınce bılıyorsundur dıye hıc sapmadım megerse bılmıyormussun :D

varol abinin de orda ne işi vardı çözemedim :D

varol abinin de orda ne işi vardı çözemedim :D

ya hiç sorma .gelirken de aynı şey oldu bostancı kadiköy yönü atatürk caddesi çıkışını kaçırdım..sonra göztepeden döndüm..gene atatürk caddesine yukardan gireceğime bir alttan girdim..faruk güllüoğlunun ordan..sonra bir yere girdim..örekeden çıkttım..dönüşte de caddeye ineyim dedim..sonra.tek yön yazdı bi baktım eryanın ordayım vazgeçtim caddeye inmekten..medicalin ordan çıkayım dedim..benim rotbalansçının orda baktım gökhan..ama ter yöne gidiyor..yani benim döneceğim ve e5 çıkacağım yönün tersine..arkasını rahatlasın peşime takılsın diye düşündüm..o gitti ve gitmiş oldu..bu ara çok yol karıştırıyorum....
bugün de elif tuningden çıktım..dargostan sahile ineyim dedim..dragosta ring seferi yaptım..sonra maltepeden sahile çıkabildim..
hep bu benim aracı kullanırken.. INSTINKT yapmam yüzünden:kizgin::p:D

yiğit hiç sorma bu olat denizli de iken çıktı..bir yerden bir yere gidiyordum arabayla..yönü kuş bakışı harita olarak biliyordum daldım ara sokaklara yanımda arkadaşım apse vardı..dedi biliyor musun ..dedim dur instinkt yapıyorum..o ne lan myhabbeti o gün bugündür..rastgeel yol aradığımızda tamam bulamadık hadi instinkt yapalım diyoruz ben de demeye devam ediyorum

abi iyi dolanmışsın :D

hiç sorma özgür ne dolanma..çok şükür trafik yoktu

Geri
Üst Alt