Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Istanbul cuma bulusması

Keyifli ve bol sohbetli buluşmalar Bursadan selamlar

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buluşmaya gelen arkadaşlarım cuma günü nasipse 1 e 3 e 5 e bakmadan gönülden ne koparsa kumbaraya atmanızı rica ediyorum, eskişehirde samet kardeşimizin verdiği bir adrese paket göndereğim o paketin içinde sizlerinde katkısı olsun, ihtiyacı olanlara ulaştıralım, paylaşmaktan vazgeçmeyelim.

az sadaka çok belayı def eder, unutmayalım.
[doublepost=1446013081,1446013019][/doublepost]vay sonra ulu abi ben duymadım ben görmedim okumadım demeyin :):)

Buluşmaya gelen arkadaşlarım cuma günü nasipse 1 e 3 e 5 e bakmadan gönülden ne koparsa kumbaraya atmanızı rica ediyorum, eskişehirde samet kardeşimizin verdiği bir adrese paket göndereğim o paketin içinde sizlerinde katkısı olsun, ihtiyacı olanlara ulaştıralım, paylaşmaktan vazgeçmeyelim.

[doublepost=1446013081,1446013019][/doublepost]vay sonra ulu abi ben duymadım ben görmedim okumadım demeyin :):)

çok iyi düşünmüşsün abi
[doublepost=1446015755][/doublepost]
Dayı vadi'ye noldu

ooo doğu bey sendemi buralardasın

Ulu reyiz fetvayı verdi dagılın
Asure dagitiminda toplayak ulu reyiz

Burda Bitmez..

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Geri
Üst Alt