Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul AutoShow 2010 Fotoğraflar

arabanın bize göre solunda duruyodu ama yüzünü unuttum aşkımın ya 2 günde..yüzünü görebilirsem hatırlardım belki.. :D :D

arabanın bize göre solunda duruyodu ama yüzünü unuttum aşkımın ya 2 günde..yüzünü görebilirsem hatırlardım belki.. :D :D

beyaz leonun yanındaki kız çok güzeldi ya zaten ondan başka güzel göremedim resim bile çekindim yaaa :)))

Giulietta en çok merak ettiğim 2. araçtı aracın dışı mükemmeldi diyordum ki arkadaş bu aracın içini kimse beğenmiyor neresi kötü diye bir baktım ki hakikattende çok vasat bir kalitesi vardı.. İnan leon bile daha kaliteli içi..

içine vasat dedin ya şaşırdım gerçekten serbay leondan daha kalitelimalzemesi

içine vasat dedin ya şaşırdım gerçekten serbay leondan daha kalitelimalzemesi
Leon'dan kaliteli olduğu konusuna katılıyorum ama yine de iç malzemenin iyi olmadığı gerçeğini değiştirmiyor.

beyaz leonun yanındaki kız çok güzeldi ya zaten ondan başka güzel göremedim resim bile çekindim yaaa :)))

Şaka değil mi bu? Lambo standı? Porsche standı?

:rolleyes: ciddimisin :S walla seat standını direk es geçtim ama lambo standındaki hatun we porsche standındaki sarı elbiseli hatunlar cidden sağlamdı =) hatta çetinde resimleri wardır çektim ben , seat standındaki bayanıda çekmiş olan warsa koysunlar fotoları karşılaştıralım =)

fuardaki Porsche'nin başka resmini çeken yok mu?..resim istiyorummmmm:kizgin::kizgin::kizgin:

seat kızı işte burada:)

76846_455225838233_533653233_5413317_3673988_n.jpg

Geri
Üst Alt