Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Atiker LPG usta tavsiyesi???

tekrar selamlar, ben kendı tecrubemı paylastım acıkcası, soyle soylıyeyım bırde kuzenımın 2006 accord a benım araca montaj yapan yer uzak dıye kartalda yıne atıker yetkılı servısı olan bır yerde yaptırdık, baya sorun yasadık, benım asıl demek ıstedıgım konu atıker brc lovato degıl onemlı olan ıscılık, benım yasadıgım olayda atıkerı ıyı ıscılıkle bırlestırdıgınızde dıger markalar anlamsız pahalı oluyor,

şikayet sayısına bakmaya kalkarsanızda yanılırsınız cunku turkıyede sayı olarak madem o kadar tanıdık var sorun atıkerden fazla takılan bır sıstem yok, brc nın bı cok yetkılı servısıde, lovatonun bı cok yetkılı servısıde atıker cok tutuldugu ıcın montajını gerceklerstırır. kolay kolay kımse bız atıker takmıyoruz demez cunku cok fazla talebı var. ne kadar fazla satılırsa da sorun yasanma sayısı bı o kadar artacaktır.

bu aralar durumlar ıyı degıl de bı ara merak eden olursa bulusalım kullansın benım arabamı :) lpg benzın farkını anlayana 50 tl :) bu arada ben lpg ayar kablosunu satın aldım ayarını kendım yapıyorum, onuda belırteyım, hıcbı yer ozenerek yapmıyor, lpg ayarı once rolantıde daha sonra yolda yuk altında yapılır, bunu yapan servıs bulmak ımkansız gıbıdır ama cozum kendınız :)

2006 accorda yazık olmuş..usta önemli gerçekten..nedense hepimizde var türk malına olan güvensizlik..ama düşününce bahsettiğimiz uzay mekiği değil ki..yıllardır çalışma mekanizması herkesçe bilinen 6-7 aksamdan oluşan bi LPG kiti.. belki de bizim konyalılar italyanlardan daha sağlam yapıyordur bu işi :) kim biliyor.. ama şu da bir gerçek.. atikerin çok şikayet alması piyasanın %40 ını elinde bulundurmasın dan da kaynaklanıyor.. ama ben olsam yine de accorda atiker taktırmazdım :D

Oncelikle hayirli olsun allah kaza bela vermesin.bir tavsiyede benden sana aracinin arkasinda bomba tasima.

ilginiz için teşekkürler arkadaşlar bugun itibariyle atiker safefast oblII taktırmış bulunmaktayım aracıma inşallah memnun kalırım görüşlerimide sizle paylaşırım...

benim mutfakta da bomba var bi tane, üstünde yemek bile yapılıyor, mis gibi.. sonra büyükşehir nimetlerinden faydalanan arkadaşlarımın evine de devlet boruyla bomba getiriyor.. sonra italyanı-türkü el ele vermiş bomba düzenekleri üretip, satma yarışına girmiş..bunu da anlamış değilim.. bu arada gazetelerde yolda giderken patlayan araba haberleri okumaktan da sıkıldık ülkece..LPG li araç kullanan arkadaşlardan istirham ediyorum,gidin litresi 5 TL den yani 2 eurodan dünyanın en ucuz benzinini alın..söktürün o bomba düzeneklerini çabuk..

güle güle kullanın bircok ınsan gibi bu zamana kadar neden taktırmamısım demenız umuduyla, hayırlı olsun. iyi gezmeler keyfını cıkartın.

arkadaşlar benim şuanki aracım dahil tüm araçlarımda atiker vardı şimdiye kadar en ufak problem yaşamadım 1 ay öncede 2003 model leonuma taktırdım gene atiker demek istediğim atiker taktırdıgım yer aynı zamanda brc de takıyor aynı zamanda artık ordakilerle kanka olduk iş tamamen montajda bitiyor rezil etmekte ustanın elinde vezir etmekte hatta çogu markayıda atiker getiriyor dedi yazılımlarıda polonya yapıyormuş

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
arkadaşlar benim şuanki aracım dahil tüm araçlarımda atiker vardı şimdiye kadar en ufak problem yaşamadım 1 ay öncede 2003 model leonuma taktırdım gene atiker demek istediğim atiker taktırdıgım yer aynı zamanda brc de takıyor aynı zamanda artık ordakilerle kanka olduk iş tamamen montajda bitiyor rezil etmekte ustanın elinde vezir etmekte hatta çogu markayıda atiker getiriyor dedi yazılımlarıda polonya yapıyormuş

bence de haklısın..önemli olan ustan sağlam olacak

Geri
Üst Alt