Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul anadolu yakası cam filmi önerileriniz ?

üsküdar lumar ahmet var tüm piyasa ona yaptırır işin eğli bir arkadaş 350 400 civar yapıyor tüm arabalarıma orada yaptırdım son yaptırdığım 4 sene oldu ilk günkü canlılığı ile duruyor maşallah.. 150 ye yaptıracağın filmin kalitesi seni tatmin etmeyebilir tabi bu senin bileceğin iş ama hem kullandıı marka hemde işçilik kaliteli olsun diyorsan telefonunu verebilirim.

M3 yaptırdım manisada 300 tl istiyorlar
dfaad2ce0df0626eb488e266fb5b1085.jpg

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

üsküdar lumar ahmet var tüm piyasa ona yaptırır işin eğli bir arkadaş 350 400 civar yapıyor tüm arabalarıma orada yaptırdım son yaptırdığım 4 sene oldu ilk günkü canlılığı ile duruyor maşallah.. 150 ye yaptıracağın filmin kalitesi seni tatmin etmeyebilir tabi bu senin bileceğin iş ama hem kullandıı marka hemde işçilik kaliteli olsun diyorsan telefonunu verebilirim.

dostum rıca etsem tel numarasını verebılır mısın ? bır de bu yer uskudar da mı yoksa kadıkoy acıbadem de mı ?

Avrupa yakasına geçebilseniz samimi dostlarımız var hallettirirdik bütün kullandıkları ürün LUMARR marka düşünürseniz buraya geçmeyi fiyatta yaptırırız ve işin doktorudurlar

K
Herkese merhaba aracımın cam filmleri güneşten kurumuş kötü bir görüntü var kepek gibi dökülüyor istanbul anadolu yakasında işciliği iyi cam filmi yapan varmı ?
Kardesim kendi yerimiz var bostancı koprüsü altında yardımcı olurum 0532 242 08 27 numaram 3m garantili film

Bostanci snaayide Ugurlu Cam var. On cam haric tum camlarimi 200 liraya kapladi. İscilikleri gayet iyi.

Geri
Üst Alt