Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ist hulk

14psi düşük bi basınç..dahası var herhalde..
1 bar bile etmiyo olması lazım..bu arada videonun nerdeyse hepsi benzincide geçiyo.. :D

psi için falan koymadım bu arada bu arac gtr yı harcıyo daha cok vıdeosu var.ben sadece ıbreye dıkkat cekmek ıstedım bu alet 700+ hp 1 bardan cok cok yuksek basıyo.

ben gecen gun gordum demekkı bu vıdeoyu cekerlerken gormustum tam benzıncının karsısındakı elektrıkcıdeydım araba ıle ugrasıorduk ıgrenc bı araba ıgrenc bı ses ama muhteseme bı motor ozellıkle yazın ıskender ustanın dukkanında gormustum kaput falan yoktu arabada brandalıydı kendım kaldırıp bakmıstım bı ınsan kafası buyuklugunde dev bı turbo duruordu :D

full throttle gazlayarak 120km gidiyor. basmazsam 200-250 arası

gidiyomus 50 t ıle

bu aracan sahıbı ıkı kardes yada ıkızdı bunlar Hilmi birinin adı degerını bılmıyorum benım ıstanbuldakı evın oldugu sıtede ıkı type r var bunların arkadasları pıskopatlar sıteye bı gelıyolar benım ev 14. kat camlar tıtrıyo sesten:D

bu aracan sahıbı ıkı kardes yada ıkızdı bunlar Hilmi birinin adı degerını bılmıyorum benım ıstanbuldakı evın oldugu sıtede ıkı type r var bunların arkadasları pıskopatlar sıteye bı gelıyolar benım ev 14. kat camlar tıtrıyo sesten:D

ahmet ısmı dıger gelen aracın plaka 34 dj 5557 olabılır mı

0-100'ü kaç şeker bunun..
koca bi turbosu varmış..doldurması zaman alıyodur o zaman..
daha doğrusu düşük hızlarda nasıl araba. ??

minks kardesler derler bunlara.

yıgodo napcan 0-100 sonuna bak sen.sen gecersın 0-100 de tsı ıle bunu.

şeker derdim turbosu büyük de nası doluyo..onu merak ediyorum..
videoda en az 120 civarı bi hızda gidiyo sanırsam yüklenmeden de..

Geri
Üst Alt