Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İspanya ' dan ihtiyacı olan herkes için....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muazzam şeyler gerçekten. Getiren ve bu işte emeği olan herkese buradan selamlar.

FR vites topuzu ve körüğü ile ilgilenebilirim ben de. Yalnız epey bir şey isteyen var gibi. Yurtdışından bu şekilde bir şeyler getirmenin zorluğunu daha önce tecrübe ettiğim için, eğer mümkün olabilecekse ben de dahil olmak isterim. Yalnız fiyat göremedim FR vites topuzu ve körüğü için...

Ustadlar önce fiyat bilgisinden yola cıkarak yazıyorum.

Kolçak 200 tl
FR Körük ve topuz dahil 180 tl
DSG cupra pedal setinin fiyatı 180 biliyordum 150 tl bilginize..
makyajlı xenon fiyatı 750 ancak bu xenondan 1 tane getirtebilme sansımız var bilginize..
Leon L Stop ( FR STOP ) suan ki güncel fiyatı 650 tl. ayrıca bundan da 1 tane getirtebilme sansımız var..

1.6 TDİ 2010+ spor helezon yay 390 tl..
Orjinal Cupra R Paspas 120 Lira.

YARDIMCI OLAMAYACAGIM DİGER HUSUSTA Kİ AKSESUARLAR İSE

Krom gosterge cercevesi. Hoparlor cercevesi. Cupra Fr Anahtarlık. Spor anten Shark denilen model. Sonrasında ise belirttim 1 tane getirebilecegim ürünleri ve birden fazla ürünleri.. Yurt dısından cıkartabildigimiz kadarını ucakla cıkartıp kalan bir sey olur ise Gümrük yolu ile getirisi saglanacaktır. Her hangi bir sıkıntı söz konusu daha oncede olmadıgı gibi simdide olmayacaktır her hangi problem yok. Liste üzerinden yola cıkarak yazıyorum bilginiz olsun yanlıs anlasılmasın bir kac mesajda alıcam yazanlar var ama havaleyi bana dün gönderenler var hali ile onceligim havaleyi yapanlara olacak. Yapamayanlar ise yapıldıgı takdirde listelenecek.. Tesekkurler ilginize ve guzel yorumlarınıza. Ekstrasında söyle bir husus var tekrar soylemek gerekirse kesinlikle Kar amaclı bir ticaret degildir. Toptan alınan urunlerde indirim saglanacagı icin sdece bu acıdan faydalancagız. Bu nedir elimize nakit mi gececek ? Tabiki de hayır o nakit yerine ornegin benim aracımda xenon yok satısta problem yasıyorum :) kendime xenon kurtarabilirsem guzel olacak. Her sey gonlunuzce ve kısmetli bir sekilde olsun iyi günler..

aramadın beni.....................

Abi cok afedersin ya inan aklıma gelmedi ama ben ögrendim yine de buradan aktarayım hazır yakalamısken seni :)))

Cep telefonu Laptop gibi elektronik esya getirme sansımız var Fakat telefon ve laptop ları pasaporta tamamen isletemiyoruz yani 6 aylık işleniyormus sanırım 6 ay sonra kapanacaktır hali ile.100 liraya tamamen acıyorlar turkiye de o ayrı konu ama boyle bir husus var abicim sıkıntı cekmeni istemem.... yalnız birer tane işletebilme sansımız var pasaporta bu elektronikleri yani bir telefon icin bir pasaport ikincisi icin diger pasaport gerekli..

ya sana telefon mu dedik kendi kendine tutturdun bir telefon gidiyorsun :)

yurtdısı genelde bu amaclı ticaretler dogrultusunda ilerledigi icin aklıma geleni ve bilgisini almıs oldugum seyleri yazdım abi :) sen ne istiyorsun bana mesaj at imkan varsa neden olmasın :) saygılar

Kolcak icin siparis veren arkadasların bilginise.

Ürünün yanında orjinal seat anahtarlık hediyesi var. Deri seat yazılı bilginiz olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt