Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İspanya ' dan ihtiyacı olan herkes için....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayırlısı olsun burak abim. özelden yazılmasını istiyorum cunku konu altı karısıyor herkes bir yerden sorup yazıyor özelden tek tek itina ile anlasılır cevaplar veriyorum... o bakımdan özel istedim ama Fırat abinin yazısından sonra konu altında cevaplar da verebilirim ;)

FR Topuzun Fiyatını Göremedim ben Emre?

Bu arada Alakan için teşekkürler :eek:key:

Makyajsız kasa sadece xenon far bulabilir misiniz ?
Beyin balast filan istemiyorum sadece boş far takımı

İsmail abi ucakla dönüşü olacak ürünlerin tabiki de bir üründen 20 tane getirme gibi bir sans yok. belirli rakamlarda belirli cıkıslar yapılıyor. cıkısı ve pasaporta islenişi olmayan ürünleride gümrük yolu ile getirisini yapacagız. halkalı gümrükte bu islere bakan bir abimiz var sag olsun onun destegi dogrultusunda işimiz aksamayacak. bu arada ilk kez yapmıyoruz bu işi yani çelme takanımız olmayacak :)
mrb emre akradsım bende halkalının orda kanaryada oturuyorum acaba merceklı far ve ledli stop nekadar

emre kardeşımız keske 2005 oncesı leon ve toledo kolcakları da getırtebılse ne guzel olurdu. boyle bır sansınız var mı acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt