Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İspanya ' dan ihtiyacı olan herkes için....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi bilmiyorum onu sormam gerek. Tahminimce telefon gelir fakat kapanma riski nedir var mıdır bilmiyorum mahcup olmak istemem kesin emin olmadıgım icin buna bir sey diyemiyorum ancak aksama hala 22 77yi kullanıyorsan abi ararım durumu soylerim..

Tekrardan hayırlı satışlar Emre.
Merak ettiğim bir şeyler var benimde :D Kol dayamanın temsili fotoğrafını nerden buldun :D Bu aralar benim payaştığım görseller bir yerlerde hep karşıma çıkıyor. Paylaştığın fotoğraf benim yatağımın üzerinde çektiğim kolçağımın fotoğrafıda :)
Birde yine merakımdan soruyorum, bu kadar ürünü uçakla gelen birisi yanında getiremez, bu tarz ürünleri pasaporta işletmek diye bir şeyde yok bildiğim kadarı ile. Ticari nitelik taşıdığı kanaatine varılır ve gümrük vergisine tabi tutulur. Posta ile gönderip burda gümrükten tanıdığınız biri vasıtası ilemi geçireceksiniz? Bunları merakımdan soruyorum özel mesaj ile cevaplayabilirsin :) Ama burdaki fiyatları düşününce güzel bir hizmet yapıyorsun bravo. Bende 235lirayı duyupta logosuz olanı ilk alanlardan sayılırım sanırım. Bilseydim beklerdim, hatta kuzenimle görüşeyim bir adet alabiliriz yine.

Tekrardan hayırlı satışlar Emre.
Merak ettiğim bir şeyler var benimde :D Kol dayamanın temsili fotoğrafını nerden buldun :D Bu aralar benim payaştığım görseller bir yerlerde hep karşıma çıkıyor. Paylaştığın fotoğraf benim yatağımın üzerinde çektiğim kolçağımın fotoğrafıda :)
Birde yine merakımdan soruyorum, bu kadar ürünü uçakla gelen birisi yanında getiremez, bu tarz ürünleri pasaporta işletmek diye bir şeyde yok bildiğim kadarı ile. Ticari nitelik taşıdığı kanaatine varılır ve gümrük vergisine tabi tutulur. Posta ile gönderip burda gümrükten tanıdığınız biri vasıtası ilemi geçireceksiniz? Bunları merakımdan soruyorum özel mesaj ile cevaplayabilirsin :) Ama burdaki fiyatları düşününce güzel bir hizmet yapıyorsun bravo. Bende 235lirayı duyupta logosuz olanı ilk alanlardan sayılırım sanırım. Bilseydim beklerdim, hatta kuzenimle görüşeyim bir adet alabiliriz yine.

Fırat abim konuyu net okuduysan zaten temsili oldugunu belirterek konuyu actım :) hatta ismail abimin yazdıgına attıgım cevabı okursan tüm bu sorduklarının cevabına varabilirsin :) ayrıca tutupta 20 tane kol dayama getirme sansımız yok dedigin gibi sıkıntı olur. Ve sonrasında sıkıntı olur ise gümrük yolu ile gelişi saglanacagını belirtere yazdım. gumrukte ise her hangi bir ucret ya da sıkıntı problemi yasamayacagımızda belirttim :) tam net okursan yazdıklarımı cevaplarını görebilirsin :) baska sorman gereken bir sey var ise özelden vazgectim buradan sorabilirsin :))

emre sagolsun ozelden ılgılendı bır adet kolcak sıparısı verdım emreye tesekkurler emre

emre sagolsun ozelden ılgılendı bır adet kolcak sıparısı verdım emreye tesekkurler emre

hayırlısı olsun burak abim. özelden yazılmasını istiyorum cunku konu altı karısıyor herkes bir yerden sorup yazıyor özelden tek tek itina ile anlasılır cevaplar veriyorum... o bakımdan özel istedim ama Fırat abinin yazısından sonra konu altında cevaplar da verebilirim ;)

İsmail abi ucakla dönüşü olacak ürünlerin tabiki de bir üründen 20 tane getirme gibi bir sans yok. belirli rakamlarda belirli cıkıslar yapılıyor. cıkısı ve pasaporta islenişi olmayan ürünleride gümrük yolu ile getirisini yapacagız. halkalı gümrükte bu islere bakan bir abimiz var sag olsun onun destegi dogrultusunda işimiz aksamayacak. bu arada ilk kez yapmıyoruz bu işi yani çelme takanımız olmayacak :)

çok iyi o zaman kardeşim...bende leon varken en çok aradığım şey kol dayamağı idi. Alacaklara hayırlı olsun şimdiden. Getireceklerede çok teşekkür etmek gerekir :)

Gercekten hayırlı bir is. Fiyatlar uygun. Durumum müsait olsa ben de bir seyler almak isterim. Kısmet artık.

Emre benim arac icinde biseyler varmidir. 6L ibiza

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Burakcım kol dayama ben bunu düşünüyorum kesin alacağım bir bak
bete9eny.jpg
Bu benimde hoşuma Giden bir aksesuardı önceki aracımda renk uyumu olmayacağı için almamıştım şimdi ki kol dayamayı ise ucuz yoldan temin ettiğim için gene olmadı fakat aynı döşemeyi sağlam bi deri işçiliği yapan bi yerde yaptırmak istiyorum tabi bununla birlikte gri olan hoparlör çerçeveleri ve kapı kollarınıda kırmızı yapmak lazım..

Zaten yapacaklar hiç bitmiyor araçlara..

Aldığımızın üstüne kayup koyup gene aldığımız fiyata satıyoruz hakikaten pahalı bir hobi bu iş :eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt