Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iş ilanı :))süpermen arıyorlar...:)

vasıflı bi eleman aramıyorlar ki extra kabiliyet yada bilgi gerektiren bişey göremedım ben??
sadece okadar işi yapacak 1 adam arıyorlar verecekleri rakamda 800 lirayı geçmeyecektir...
yanlız orada 5 kişilik iş var onu hatırlatmak gerek :)

işte tam benlik bi iş :D artık aramasınlar aranan elemenı buldular işler yetişir hallederiz :eek:key:puhaha

Kadın Olsam ilandakileri yapabilen ilk bulacakları adamla evleirdim:eek:

şakaysa komik değil, ciddiyse çok komik... :)

temizlik ve tesisat işlerini saymazsak bizim işyerinde (hesapta patronun oğluyuz :D) bu görevleri üstlenmekteyim :D hee tabi hepsi aynı günde ard arda gelmiyo bu ilandaki gibi :D okulda değilde işyerinde olursam bu görevleri yapmaktayım ; arabayı yıkat bankaya git para yatır öbür bankaya git para çek sanayiye arabaları bakıma götür benzini doldur çaycı olmadığı zaman çay getir götür manava git fırına git notere git işçileri almaya git amcanın çocuğunu spora götür kızını kuaföre götür v.s v.s :eek::eek:

temizlik ve tesisat işlerini saymazsak bizim işyerinde (hesapta patronun oğluyuz :D) bu görevleri üstlenmekteyim :D hee tabi hepsi aynı günde ard arda gelmiyo bu ilandaki gibi :D okulda değilde işyerinde olursam bu görevleri yapmaktayım ; arabayı yıkat bankaya git para yatır öbür bankaya git para çek sanayiye arabaları bakıma götür benzini doldur çaycı olmadığı zaman çay getir götür manava git fırına git notere git işçileri almaya git amcanın çocuğunu spora götür kızını kuaföre götür v.s v.s :eek::eek:

Senin işin de zormuş... :)

Aradığımız iş başucumuzdaymışda habarımız yokmuş hemen başvurmak lazım yarın bi arasammı acep :D

Adamlar dürüst davranmış. Baştan söylemişler

Geri
Üst Alt