Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Is dolası ile aracımı satmak zorundayım isteyenlere

Veli Can Le1o FR

Forumdan Uzaklaştırıldı
Aracım 1.4 tsı seat leon FR 125 HP orjinal garantisi devam etmektedir 2013 çıkışlı olup hatasız degisensiz boyasizdir 30 bin kmdedir arac sahibinden.comda ilanıda vardır 45.500 ₺ herkese tesekkurler
y5ysy8yp.jpg
nu8ene7a.jpg
taju8uze.jpg
2u3ydena.jpg

Only god can JudGe me...

Bu durumlar iyiye gitmeye başladı bakalım insallah dahada iyiye giderde satmam evlat ya bu can can arac :)

Only god can JudGe me...

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Aracın çok hoş. satma yav... eşekte olsa kapıdan gidince kötü olurmuş öyle derlermiş. inş gönlüne göre olur...

Eyvallah arkadaslar abilerim :) hepimizin araçları oyle sagolun

Only god can JudGe me...

Hayırlı satışlar. Birşey merak ettim. İç mekanı gösteren fotoda pedalların gerisinde, tabanda, topuktan dolayı taban çökme yapmasın diye kare-dikdörtgen gibi bir malzeme var. Sonradan mı yaptırdın ? Öyle mi geldi ?
Benim arabada öyle birşey yok ve ayakkabı topugundan çökme yapmaya başlıyordu ki ben kendim paspas altına kaplama yaptım ama sabitlemedim. Seninkini merak ettim.

Geri
Üst Alt