Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İş arayan arkadaşlar için

volkeyno benım sansım var mı? askerlıkte okumakta bıtmedı benım ama evım yakın olmaz mı:)

Volkan merhaba.
Anadolu yakasına tasınıyoruz da nişanlıma böyle bi iş ariyorum bu sektorde tecrübesi yok ama yine de sansımızı deneyelim olursa cok iyi olur msn olarak ekledim mail olarak da kısa zamanda bilgileri atmaya calişacagim kariyer netten de basvuracagım.

Tam bana göre bi iş ya..Böyle bi yerde çalışmayı çok istemişimdir hep ama bi türlü olmadı..dediğin yerde istanbulda olmaz zaten..:D

iş arayan arkadaşlar içinn güzel bir fırsatt peşini bırakmayınn

volkeyno benım sansım var mı? askerlıkte okumakta bıtmedı benım ama evım yakın olmaz mı:)

yavrum seni karşisinda gören müşteri korkar kaçar =)
enine boyuna bi gençsin..daha insansı adaylar bekliyoruz hahaha =)
şaka bi yana askerlik okul olmasa şansını mutlaka dene derdim..

Volkan merhaba.
Anadolu yakasına tasınıyoruz da nişanlıma böyle bi iş ariyorum bu sektorde tecrübesi yok ama yine de sansımızı deneyelim olursa cok iyi olur msn olarak ekledim mail olarak da kısa zamanda bilgileri atmaya calişacagim kariyer netten de basvuracagım.

Serhat selamlar;
Sana pm atıyorum.

başvuralım bakalım hem hayalimdeki işlerden biri hemde istanbul..

Geri
Üst Alt