Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Isınma Sorunu.. Fotolarla anlatım Herkeste aynı mı?

Benim görüşüm bir dilekçe örneği hazırlayıp bütün seat kullanıcılarını bilgilendirmek. Isınma sorunu olmasa bile toplu olarak yapılması gereken bir durum ve herkesin aynı özveriyle yardımcı olması taraftarıyım. Bu işten anlayan bir arkadaşımız güzel bir dilekçe yazsın sonra sitede bir konu altında paylaşılsın ve herkes doldurup mail göndersinler ve görmüş olalım ne yapacaklarını

abı kucuk vıteslerde ve yogun trafıktede deneyebılırmısın ozamn farkı goruceksın hatta ıstersen bellı mesafe ıkıncı vıteste seyret hemen bellı edr kendını motor ısısını bulduktan sonra ;)

O şekilde fazla gitmedik ama belli başlı yerlerde özellikle yokuş olan yerlerde dur kalkli bir kaç ilerlememiz oldu. Hiç sıkıntı yaşamadım

ya o ısınma ne lanet bişeydir. yaz aylarında uzun yolda rampa çıkarken.... ...

bunu hiç farketmemiştim..aracım servisten bir gelsin hemen bakacağım teşekkürler uyarı için abim

Uzun yol da dahil olmak üzere şimdiye kadar o bölgede hiç rahatsız edici bir şey olmadı.

Geri
Üst Alt