Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone5 beyaz 16gb

alıcı değilim ama bence çok istiyorsunuz..pasaport bulunacak,100 lira daha ödenecek..200-300 lira daha koyarak türkiye garantilisini almak mümkün gözüküyor..

hayırlı satışlar

Italya:729, Yunanistan:739, Almanya:679, Fransa: 679 euro'dan USA 'de daha simfree çıkmadı ama rakam belli 680 dolar olacak...
nereye göre kime göre hesaplı bana bi anlatır mısın? en pahalı yerden alsa 1.700TL ayrıca tax iadesi yapılırs %10'da geri alabilirsin etti 1550-1600TL.
herkes kar elde etsin tabiki ama kimse de uygun rakam vs demesin lütfen.

Saygılar...

:rolleyes: ifadesinin anlamını biliyo musun sen genç?

Pasaport kaydı yapıldı. sim kartı takıp kullanılabilir

Allah akıl fikir versin onlara kardesim.ben o zihniyeti anlamiyorum adam afedersin kicini yirtiyo 1 ay boyunca 1000 1500 tl gibi maaşa sonra gidiyo 2500 tl telefona veriyor boyle sacma bi düzen var
bu düşünce asıl cok sacma. ozaman aylık 1500-2000 maaş alan insan leonda almasın şahin kartal alsın.

Italya:729, Yunanistan:739, Almanya:679, Fransa: 679 euro'dan USA 'de daha simfree çıkmadı ama rakam belli 680 dolar olacak...
nereye göre kime göre hesaplı bana bi anlatır mısın? en pahalı yerden alsa 1.700TL ayrıca tax iadesi yapılırs %10'da geri alabilirsin etti 1550-1600TL.
herkes kar elde etsin tabiki ama kimse de uygun rakam vs demesin lütfen.

Saygılar...

1700 e bulun 2 adet alırım;)

walla bu ara benim emektar beş senelik 2g beni değiştir diye bağırıyo bişeyler yapmam lazım:confused:

Geri
Üst Alt