Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone ve Blackberry'den Siteye Erişim Sorunu

ims

Kayıtlı Üye
Son bir kaç gündür iPhone ve BB'den siteyi görüntüleyemiyorum. Sitede bir takım güncellemeler yapılıyordu, ondan sonra olduğunu tahmin ediyorum.

Benzer şekilde sorun yaşayan var mı?

Ben de aynı sıkıntıdan muzdaribim. Bilgisayarsız kalınca iphone derde deva idi. Ben normal siteyi de açamıyorum.. :confused:

Şuanda sorunsuz en güncel mobili yükledim test ettim hiç sıkıntı yok. Siteyi güncellemiştim 3 gün önce uyumsuzmuş onuda güncelledik halloldu :eek:key:

Eline sağlık, şu anda sorun ortadan kalkmış durumda. Bir de, ''En son mesajlar'' kısmına anasayfadan link ekleme imkanı varsa çok güzel olur.

VAlla bende konuyu açmak istedim sonra vazgeçtim iyi yapmışsın sağol mete:eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: ims
Eline sağlık, şu anda sorun ortadan kalkmış durumda. Bir de, ''En son mesajlar'' kısmına anasayfadan link ekleme imkanı varsa çok güzel olur.

Menü içinde o. Ana sayfaya eklersem kötü durur tüm tuşlar kutucuk içinde daha güzel duruyor

Geri
Üst Alt