Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone tutucu

fnasif

Kayıtlı Üye
telefonumu aux ile araca bağladığımda küllük olarak da kullanılan bardaklığa koyarak telefondaki tuşlara ulaşabiliyorum ama hiçde rahat bir kullanım tarzı değil. Cama takılan tutucularda kablonun oraya ulaşması sıkıntı olduğu için pek keyifli olamıyor. Çakmaklığa takılan aparatlar var ama telefonla uğraşırken yola dikkatinizi veremiyorsunuz. Havalandırmaya takılsa oda ortalıkda kötü bir görüntü oluşturuyor kablo falan.

Şöle vites yanında, yolcu tarafına bakan yanda ama yolcuya da engel oluşturmayacak, hem aux hemde şarz edilebilecek en iyi telefon tutucu çözümünüz hakkında fikirlerinizi bilmek isterim. Bu lelefon tutucu davası beni çok rahatsız ediyor, dikkatim dağılıyor. Ne önerirsiniz?

valla aynı dert bende de var..konuyu açtmışsın iyi oldu..bende düşüneyim Blackberry e yeni versiyon yükledim direk kulaklık yazısı çıkıyor artık daha rahat kullanma şasın var ama dedğin gibi elime alıp yapıyorsum sayende şimdi bende bişeyler düşüneceğim
aklıma ilk gelen vakumlu plastikler nereye istersen oraya koyuyorsun...üstüne koyduğun madde de yerinden kıpırdamıyor..ben onu deniyeceğim..pek senin sitediğin gibi olmadı ama..bu da bir çözüm

telefonumu aux ile araca bağladığımda küllük olarak da kullanılan bardaklığa koyarak telefondaki tuşlara ulaşabiliyorum ama hiçde rahat bir kullanım tarzı değil. Cama takılan tutucularda kablonun oraya ulaşması sıkıntı olduğu için pek keyifli olamıyor. Çakmaklığa takılan aparatlar var ama telefonla uğraşırken yola dikkatinizi veremiyorsunuz. Havalandırmaya takılsa oda ortalıkda kötü bir görüntü oluşturuyor kablo falan.

Şöle vites yanında, yolcu tarafına bakan yanda ama yolcuya da engel oluşturmayacak, hem aux hemde şarz edilebilecek en iyi telefon tutucu çözümünüz hakkında fikirlerinizi bilmek isterim. Bu lelefon tutucu davası beni çok rahatsız ediyor, dikkatim dağılıyor. Ne önerirsiniz?

Abi işte bende bundan bahsediorum, orijinal bi aparat var bu işi gören varsa bilen duyan bilgi lütfen..

Buyrun. http://www.oemvag.es/ipod-cradle-with-cable-p-472.html?cPath=22_35_57

Bu arada bu ürünle direksiyon kumandalarından şarkı kontrol edebiliyormuşsunuz. Iphone 3'lere kılıfsız kullanımda oluyor.

Bu ürün olmasada kablo yapısı ile aynı ürün arıyorum bulamadım. Diğer konuda yazdım. Faruk abi bunu bulabilirsek sorunu halletmiş olacağız:)
Direksiyondan kumanda edebilir ekranda da görebilirsek süper olacak.. Yoksa usb ye mahkum devam edeceğiz..

direksiyondan kumanda edildikten sonra konumu hiç önemli değil aux bağlantısından seatın orjinal kablosu ile ıphone bağladıgınızda zaten direksiyon kumandası çalışıyor o yüzden bunu getirtmekle uğraşmaktansa direkt seatın aux kablosunu alın derim

direksiyondan kumanda edildikten sonra konumu hiç önemli değil aux bağlantısından seatın orjinal kablosu ile ıphone bağladıgınızda zaten direksiyon kumandası çalışıyor o yüzden bunu getirtmekle uğraşmaktansa direkt seatın aux kablosunu alın derim

Fiyat nedir onun? Bir de o kablo bağlantısını nereye yapıyoruz ve şarj ediyor mu_?

Geri
Üst Alt