Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

iphone tutucu

Konu, 'Bilişim Ve Teknoloji' kısmında fnasif tarafından paylaşıldı.

1. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    telefonumu aux ile araca bağladığımda küllük olarak da kullanılan bardaklığa koyarak telefondaki tuşlara ulaşabiliyorum ama hiçde rahat bir kullanım tarzı değil. Cama takılan tutucularda kablonun oraya ulaşması sıkıntı olduğu için pek keyifli olamıyor. Çakmaklığa takılan aparatlar var ama telefonla uğraşırken yola dikkatinizi veremiyorsunuz. Havalandırmaya takılsa oda ortalıkda kötü bir görüntü oluşturuyor kablo falan.

Şöle vites yanında, yolcu tarafına bakan yanda ama yolcuya da engel oluşturmayacak, hem aux hemde şarz edilebilecek en iyi telefon tutucu çözümünüz hakkında fikirlerinizi bilmek isterim. Bu lelefon tutucu davası beni çok rahatsız ediyor, dikkatim dağılıyor. Ne önerirsiniz?

2. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    valla aynı dert bende de var..konuyu açtmışsın iyi oldu..bende düşüneyim Blackberry e yeni versiyon yükledim direk kulaklık yazısı çıkıyor artık daha rahat kullanma şasın var ama dedğin gibi elime alıp yapıyorsum sayende şimdi bende bişeyler düşüneceğim
    aklıma ilk gelen vakumlu plastikler nereye istersen oraya koyuyorsun...üstüne koyduğun madde de yerinden kıpırdamıyor..ben onu deniyeceğim..pek senin sitediğin gibi olmadı ama..bu da bir çözüm

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Abi işte bende bundan bahsediorum, orijinal bi aparat var bu işi gören varsa bilen duyan bilgi lütfen..

4. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18
  5. Çöllü

4.805
    3.977
    113
  6. isahin

isahin SCW Üyesi

393
    1
    18
    Bu ürün olmasada kablo yapısı ile aynı ürün arıyorum bulamadım. Diğer konuda yazdım. Faruk abi bunu bulabilirsek sorunu halletmiş olacağız:)
    Direksiyondan kumanda edebilir ekranda da görebilirsek süper olacak.. Yoksa usb ye mahkum devam edeceğiz..

7. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    direksiyondan kumanda edildikten sonra konumu hiç önemli değil aux bağlantısından seatın orjinal kablosu ile ıphone bağladıgınızda zaten direksiyon kumandası çalışıyor o yüzden bunu getirtmekle uğraşmaktansa direkt seatın aux kablosunu alın derim

8. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18
    Fiyat nedir onun? Bir de o kablo bağlantısını nereye yapıyoruz ve şarj ediyor mu_?

9. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    2G içinde uymlumu birde

Sayfayı Paylaş