Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İphone tavsiye eder misiniz ?

Bir de arkadaşlar yine İsviçre de çok temiz 2.el 4s ler falan oluyormuş makul fiyatlara..veya GSM şirketinden alınmış ama kutusu açılmamış..

Bu kilitli telefonlar sözleşme tarihi bitince otomatik olarak free oluyormuş..

Böyle bişey alsam çok sıkıntı çıkar mı ? Gevey diye bişey varmış.. Bi parça.. Bunlarında çeşitli sıkıntıları varmış.. Her açılışta ıvır zıvır işler 112 yi aramalar.. Gevey hakkında bilgisi olan veya kilit olayına değişik çözüm yolu bilen arkadaş varsa biraz bilgi verebilir mi acaba ?

Ben 3 yıldır iphone kullanıcıydım geçen hafta galaxy note II aldım çok korktuydum iphoneden sonra alışamam diye şimdi iphoneme alışamıyorum :D

kesinlikle S3 hatta Note II tavsiye ederim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
Ben galaxy den sasma derim S3 kullaniyorum su an cok menunum. Iphonede kullandim ama iphone galaxy kadar kullanisli ve saglam degil kanimca

• Beğen
[MENTION=20162]BurakK[/MENTION]

İphone S3 den daha sağlam. :) İşlev olarak samsung kalite olarak iphone. 4S - S3 karşılaşması olarak söylüyorum sadece.

• Beğen
not 2 derim başkada bir şeye ihtiyaç duymazsın çok hızlı her uygulamayı acıyorsun yedek batarya kullanma sansın var ıpohone 5 in 4s den neredeyse farkı yok sadece insanları kandırıyorlar önceden nokıa iyiydi samsun rekabet içindeydi şimdi nokıa yok neredeyse ama samsung bu konuda çok profosyonel herkeze kafa tutuyor ve çokda iyi cihazlar üretiyor

• Beğen
not 2 derim başkada bir şeye ihtiyaç duymazsın çok hızlı her uygulamayı acıyorsun yedek batarya kullanma sansın var ıpohone 5 in 4s den neredeyse farkı yok sadece insanları kandırıyorlar önceden nokıa iyiydi samsun rekabet içindeydi şimdi nokıa yok neredeyse ama samsung bu konuda çok profosyonel herkeze kafa tutuyor ve çokda iyi cihazlar üretiyor

A5 işlemci 4s, A6 işlemci 5; incelik farkları var; ekran boyutları yarım inç kadar farklı, tasarımı farklı... Daha bir fark olması gerekiyor mu sizce? Bence gerekmiyor. Samsung'un Star, Preston, Corby tarzı birbirinin kopyası, tarz olarak farklı, özellik farkı desen neredeyse bulunmayan telefonları varken apple için bu yorum biraz ağır olmuş gibi be abi...

Yanlış anlama ben samsung düşmanı veya apple fanatiği filan değilim, iphone'dan önce samsung'um vardı, samsung daha androidi bulamamışken apple 3s çıkmıştı bile... Fark olarak aşırı fark hiç olmadı ki apple telefonlar arasında en başından beri.

http://shiftdelete.net/iphone-5-ile-iphone-4s-karsi-karsiya-39869.html

• Beğen
Buda bir degerlendirme tabiki saygi duyarim. Iphone 5 in 4s ile fazla bir farki olmadigi soyleniyor ben inceleme firsati bulamadim siz bu konuda ne dusunuyorsunuz inceleme firsatiniz oldumu

• Beğen
Buda bir degerlendirme tabiki saygi duyarim. Iphone 5 in 4s ile fazla bir farki olmadigi soyleniyor ben inceleme firsati bulamadim siz bu konuda ne dusunuyorsunuz inceleme firsatiniz oldumu

Dün media markt'da iphone 5 inceleme fırsatım oldu 4s ile yan yana koymuşlar zaten.

Siyah ve beyaz 4s siyah ve beyaz iphone 5 olarak.

İncelemelerim içerik olarak değildi çünkü içerikte 4s'ten çok çok üstün bir telefon olmadığını zaten bildiğimden incelemem kasa ve tasarım olaraktı.

İzlenimlerim şu şekilde ;

4s in kasa yapısı iphone 5'e göre daha ağır fakat 4s' in kalın olması darberelere karşı çok iyi duruma getiriyor. Yakından incelediğimde iphone 5'in kasasındaki metal keskinlikler zedelenmiş eziklikler oluşmuş düşünün ki o telefon orda kablo ile bağlı ve kısa süredir duruyor. 4s ler çoğu zaman gittiğimden biliyorum 1 senedir oradalar tanıtım amaçlı.

iphone 5 siyah ve beyaz olarak kasa yapısındaki farklılıklar eziklikler çiziklikler siyah olan modelinde çok daha belli oluyor (yontulmuş metal gibi duruyor) fakat siyah olan modeli iphone 5'in daha gösterişli duruyor bunu söylemeden geçmemeliyim.

İphone 5'in ekran olarak 4s'ten sonra elimde çokta kaba durmadı note'2 ler gibi iki elle tutmaya gerek yok yani :)

Şimdilik bukadar...

• Beğen
Nisan ayında S4 çıkacak bunuda bekleyebilirsin istersen

• Beğen
3 yıl iphone 4 kullandım şimdide 5 kullanıyorum artıları eksileri teker teker yazim 4 göre ekranı biraz daha büyük ve kullanışlı 5 ten sonra 4 ü elime alınca oyuncak gibi hisediyorum tek sorun 5 in tuşları biraz kalitesiz hemen elinizde kalıcak hisiyatı veriyo şarj konusunda 5 te biraz daha uzun dayanıyo benim kullanışıma göre hız bakımından 1sn kadar falan 5 öndedir bide kamera konusunda ufak bir farkları var okadar iphonede genelde home tuşu ve kilit tuşu bozulu bir önceki telefonum bu yüzden servise gitti şuhan 5 i de iki aydır kullanıyorum home tuşu sapıtmaya başladı yavaştan sanırım bu 4 gibi 2 sene dayanmadan servise gidecek kısaca samsung galaxlere bakabilirsiniz kullanıpta memnun kalmayanına raslamadım sorun çıktığınıda duymadım iphonede de tek sorun tuşlardan yana çıkar alırsanız da 4 ün tuşları 5 göre bariz dayanıklı yalnız :)

pardon konun tarihini görmemişim :)

Geri
Üst Alt