Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone radar

DOUKAN

Kayıtlı Üye
Bir ihtimal diyerek 1.99$'a uygulamayı yükledim sonuç inanılmaz gerçekten radarları buluyor bugün Bakırköy'den Florya'ya gelirken sahil yolundaki tüm radarları buldu tarama özelliği 200m 1km 3km 5km'lik alanı kapsamakta kesinlikle tavsiye ederim...

yok artık!!!iphone bunu da yapıyorsa helal olsun diyorum başka bir şey de demiyorum..uygulamanın tam adı nedir?

Bizim çocuklarda N8 de kullanıyorlar böyle birşey polis noktası diyor

bu program kullanıcıların bildirimiyle oluşan veri tabanına göre çalışmıyo mu.. :)

bu program kullanıcıların bildirimiyle oluşan veri tabanına göre çalışmıyo mu.. :)

Bende öyle düşünüyordum kardeşim ama öyle değil radar bulduğunda sisteme sende yükleme yapabiliyorsun senin dediğin gibi yani diğer şekilde kendide gösteriyor...

Geri
Üst Alt