Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone İOS5

Tek güzel özelligi bence tabiki, dokunmatik ekranınn cok kullanıslı ve fonksiyonel olması...

baska bi özelligi yok ne varsa diğerlerinde de var:D

blackberry kullanıcısıyım Iphone flashplayer calıstırmıyor ama blackbery de var:D

bunun yerinde HTC tercihimdir lakabı hatice:D

BB de flash player bende yok yüklemeyi denedim yükletmedi sen nasıl yükledin
yardım edersen bende yüklemek isterim

sabırsızlıkla bekliyorum çok beğendim.. özellikle klavyenin ikiye ayrılmasına bayıldım :)

bilgi veren arkadaşlara teşekkürler..yeni yazılımınız hayırlı uğurlu olsun diyelim bari..

Soyliyim hemen :) Bunlar neden Apple sorusunun cevaplari :)
1. Dokunmatik ekrani: Su anda hicbir telefonda bulamayacaginiz bir dokunmatik ekrani var, hassasiyeti mukemmel.
2. IOS: Dokunmatik ekrani sevdiren en onemli faktor. Android den cok daha stabil, kullanimi kolay bir sistem.
3. App Store: Aradiginiz herseyi cok kolay bir sekilde bulabildiginiz, duzenli bir kitaplik.
4. Musteri Destegi: Cogu insan -buradaki bazi arkadaslar da dahil- GalaxyS/S2 cok daha iyi telefon vs. diyor. Tamam da telefon ne kadar iyi olursa olsun, bu telefona destek veriyor mu Samsung? 1 bilmeden 2 isletim sistemi guncellemesi yayinliyor, bitti. 3GS cikali 2 seneyi gecti. Eskimesine ragmen yarin IOS5 ile taclandirilicak. Ne HTC, ne Samsung ne de BlackBerry yapiyor bunu.
5. Dayaniklilik: Apple urunleri dayanikli oluyor, evet adam 2000 liraya aliyor ama 3 4 senede kullanabiliyor en azindan. Kaliteli. Samsung'u savunan arkadaslar bu konuda birsey demesin bence. Samsung'un urunlerinin ne kadar dayanikli oldugunu bilen bilir.

Benim kullanma sebeplerim :)
1. Musteri destegi
2. Dokunmatik ekrani
3. IOS gibi son derece guzel, kaliteli, kullanimi kolay, stabil bir sistem kullaniyor olmasi
4. App Store
5. Muzik
6. E-Mail
7. MacBook Pro :)

3. maddeye itiraz edebilirsiniz belki. Kisitli bir sistem olmasi dolayisiyla ama JB yaparsiniz sorun cozulur ;)

Ağzına sağlık arkadaşım :)

Kontrol ettim ama yeni bi sürüm yok şuan, 18 Ekim'ede daha çok var, bak heyecan yaptım şimdi keşke konuyu görmeseydim :)

Yarin aksam 8 gibi gelir guncelleme. Kullandikca hem IOS'u hem de iPhone'u daha cok seviceginizden eminim :) Onceden maillere bakmak biraz iskenceydi, hotmail i eszamanlamamasi acisindan ama simdi oda geldi, benim acimdan hicbir sorunu kalmadi. Daha bi severek kullanmaya basladim telefonu, bilgisayara bagimliligimi azaltti. Saglik acisindan da iyi goruldugu uzere IOS5:cool:

evet yayınlanmış güncelleme yok akşam çıkar sanırım

2 senedir iphone kullanıyorum, bundan sonra da başka bişey kullanabileceğimi sanmıyorum..o kadar alıştım ve kolay kullanıyorum yani :)

Geri
Üst Alt