Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone iOS 4 yeni yazılım

digiersoy

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sitemizdeki iphone kullanıcıları yeni versiyonu yükleyin ben yükledim bayabi değişiklik var gibi görünüyo daha inceleyemedim işte ben bunun için seviyorum iphone u hiç eskimiyo
Hayırlı olsun:)

21 Haziran'da iOS 4'ü son kullanıcıya sunmaya hazırlanan Apple, iTunes 9.2'i yayınlayarak iOS 4, iPhone 4 ve iBooks için gerçekleştirmesi gereken son aşamayı da gerçekleştirdi. Artık iTunes 9.2 ile kullanıcılar 21 Haziran'da iOS 4'ü iPhone ve iPod Touch'larına yükleyebilir ya da 24 Haziran'dan itibaren iPhone 4'ü eş zamanlayabilirler.

Genel olarak iTunes 9.2'nin içerdiği hata düzeltmeleri, iyileştirmeleri ve yenilikler şöyle;

* Arşivde gezinirken albüm kapaklarının daha hızlı görüntülenmesi için iyileştirme
* iOS 4'ün yüklü olduğu iPhone ve iPod Touch'ların eş zamanlanması sırasında daha hızlı geri yüklenmesi
* iTunes üzerinden iOS 4'ün ana ekranındaki klasör ile uygulamaların düzenlenebilmesi
* PDF dosyalarının kitap gibi düzenlenmesi ve eş zamanlanması
* iOS 4'ün yüklü olduğu iPhone ve iPod Touch'larda iBooks 1.1 ile kitapların eş zamanlanması
* iPhone 4'ün eş zamanlanması
Kullanıcılar, iTunes 9.2'i Software Update yazılımı üzerinden ya da Apple'ın ilgili destek sayfasından elle yükleyebilirler.

ne diyon abi yaaaaa yayına girdimiii hemen yüklüyorum çok merak ettim dönücem buraya tekrardan

4 ün ortamını yakalatmaya calsııyolar aslında

hayırlı olsun o zaman.. :D

evet sonunda yükledim :)

+ menü arka planı artık default değil duvar kağıdında görünüyor
+ hesap makinası
+ mail kutusu
+ menü geçişleri

bunlar dışında bir ayrıntı yakalayamadım varmı atladığım acaba? :)

evet sonunda yükledim :)

+ menü arka planı artık default değil duvar kağıdında görünüyor
+ hesap makinası
+ mail kutusu
+ menü geçişleri

bunlar dışında bir ayrıntı yakalayamadım varmı atladığım acaba? :)

yüklicem ama telefon hafızasındaki numaralarım gidermi acaba diye korkuyorum sende gittimi abi

Yükledim alet hızlandı..fakat benim 3g arkada fon oluşmadı..klasçrleme müthiş..tek sayfada herşeyi topladım..kameraya zoom geldi..maillar delendi toplandı..sonuc olarak iyi..Furkan zaten backup alıyor numaralar gitmiyor..

3g de tam olarak verim alınamıyor.
Bende dün yüklemeye çalıştım fakat Benim 3GS Vefat etti yüklerken ekran gitti ve makina birdaha açılmadı servise verdim bakalım ne olacak?

zoom multitasking arka plan vs onlar 3G de desteklemiyor. 3gS olması lazım. Rehberde yedeklerde tüm ayarlarda hiçbiri gitmiyor değişmiyor. Artılarını farkeden varsa yazabilirmi?

rehber yedekleme için ben hep turkcell in iphone için yedekleme programı var ordan yedekleyip tekrardan iphone a atabiliyosun en güzel özelliği ise ekran içindeki menüleri içiçe alına bilmesi mesela oyunlar haber kanalları vs vs. iphone güzellikleri işte:)

Geri
Üst Alt