Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

iPhone Hakkında Herşey

Konu, 'Bilişim Ve Teknoloji' kısmında nedjo tarafından paylaşıldı.

1. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18
    Selamlar.

Sitemizde iPhone kullanıcılarının sayısı oldukça fazla. Bu nedenle çeşitli sorunları paylaşıp çözüm bulabileceğimiz, programlarımızı ve deneyimlerimizi paylaşabileceğimiz iphone başlığımız olmasını istedim. Gerek bu siteye gerekse başka sitelere yazdığım bilgileri gerektiğinde bu başlığa ekleyeceğim.

Sizlerden de paylaşımlarınızı bekliyorum.

Şimdilik sizlere kullandığım programları yazmakla başlıyorum.

Favorim bitesms - tek ücretini ödeyip aldığım app daha doğrusu 50 sms hakkı aldım ve 12 ay lisans verdi.

Installous - ücretsiz program indirme app. (jb gerekli)
    Ifile - telefonun sistem dosyaları dahil her yerine girme app (jb gerekli )
    tumblr - tumblr hesabınıza rahatça girersiniz
    Twitbird - twitter için güzel bi app

Fotoğrafla ilgili
    illusion hand - fotoğraf efekt app (ücretli - installous ile free)
    Tilt shift focus - fotoğraf efekt app (ücretli - installous ile free)
    Old photo pro - fotoğraf eskitme app (ücretli - installous ile free)
    panoramatic veya 360 - ikisi de panoramik foto çekmenizi sağlar (ücretli - installous ile free)
    8mm - 80-90lardaki gibi eski video çekmenizi sağlar (ücretli - installous ile free)
    crop for free - fotoları kesmenizi sağlar - ücretli mi hatırlamıyorum
    sketch me- - fotoları kara kalem yapar - ücterli diye hatırlıyorum

müzik

iradyo - radyo işte
    shazam encore - muziği dinletin ve kime ait olduğunu bulsun.

tv vs
    Motv - birçok tv kanalını izleyebilirsiniz

çeşitli
    Sözlük - sözlük dictionary yazan hasır renginde bi logosu var. ücretsiz ve net bağlantısı istemiyor.
    Zargan- net gerekiyor
    5inci - namaz vakitlerini vb bilgileri gösteriyor
    Find mecca - kıble tayin app
    whatsapp -wifi ve 3g üzerinden ücretsiz yazı video resim vb şeyler göndermenize yarayan msn tarzı bi app
    viber - wifi ve 3g üzerinden ücretsiz konuşma yapabildiğiniz bi app
    skype - bildiğiniz skype - ücretsiz görüntülü konuşmak güzel oluyor
    textplus - bu da ücretsiz mesaj vs app
    ibrate - titreşim app.
    music ringtone maker- zil sesi yapar

Rename - programlara yeniden ad verebilirsiniz ( jb gerekli )
    isevgilim - sevgilinizin numarasını arayan app ( rename ile sevgilinizin adını verin - ifile veya bilgisayarınıza yükleyeceğiniz iphone browser ile sevgilinizin fotosunu logo yapın - jb gerekli rename veya iphone browser için)
    RemoveBG - Multitaskingde çalışan programları home tuşuna basılı tutarak topluca kapatır. (çok kullanışlı ve malesef jb gerekli )
    Logmein - bildiğiniz logmein ( bilgisayarınızı iphone'dan yönetin.
    Mobile mouse - (eski air mouse - iphoneunuz mouse ve klavye olur. uzaktan msn yazışması yaparak arkadaşlarınızı kim yazıyo diye kandırabilirsiniz o kadar kek var ki hehe )
    e-trader - garanti e-trader ( ben serbest piyasa takibi için kullanıyorum ama onun için başka app'ler de var.
    pdanet - iphone'u modem yapıyor. (kullanmama gerek kalmadı ama kullanılabilir ) jb gerekli
    vlc - video izlemek için güzel

VS - video ve fotoğrafları kimsenin görmemesi için bi uygulama. şifreyle açılan bir program.

şimdi geldik en zevkli bölüme

Oyunlar:
    Sadece denemeye değer oyunları yazıyorum. Ivır zıvır, sevmediğim oyunları yazmıyorum.

Draw Race - çok zevkli - birkaç bölümde tr rekorları bende ( nedjo )
    paper glider - kağıt uçak uçurun
    Graffiti ball
    Death Worm
    Burn the rope

finger cutter - 9. levelden sonra imkansız gibi- basit bir oyun . birkaç gün oynayıp silin
    dead runner - blair cadısı tarzı bir şey. koşuyorsunuz öyle ormanda. ama kaliteli görüntüler.
    Football - yapraklı çelenk deseni ortasında top var logoda- parmakla gol atın
    flickfootball - bu da üsttekine benzer. İkisini de çok oynuyorum
    restaurant ve city story - sürekli itunes'da karşınıza çıkmıştır kesin. uzun soluklu oyunlar açıklamaları okuyun severseniz indirin appstoredan

pottery - çanak çömlek yapıyosunuz elinizle. zevkli
    geared -
    Chain rxn - meşhur oyun.
    ****oter xl - super cheese xl bölümünde rekorum 148 geçen çıkar kesin
    tapdefense - klasik kule savunma

Steambirds - uçak savaşı ama gayet zevkli - tüm bölümler bitti güncelleme bekliyorum
    Angry birds - zaten biliyorsunuzdur
    ibasket- zaten biliyorsunuzdur
    hired gun
    Guitar hero - meşhur guitar hero. expertte oynuyorum söylemesi ayıp
    Batakonline - batak oyunu ama sıkıldım

Daha pek çok oyun yükledim sildim. Deneme yanılma iyidir

Dipnot: Yazdıklarımdan bazıları paralı olabilir. Bazılarına jb gerekli yazmayı unutmuşumdur, bazılarında jb gereksizdir hatırladığım kadarıyla yazdım.Böyle durumlarda sorumluluk tamamen iphonu'u elinde tutana aittir. :D

Saygılar

Bunu beğendi. Absolut bunu beğendi.
  2. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    abi app store da radar programları falan var onlar ne kadar doğru bilgin yada kullanmışlığın varmı :) ?

3. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    onlara radar olan yerlerı ısaretlıyorsun onceden... ondan sonra o noktalardan gecerken varsa uyarı verıyor dıye bılıyormm

Bunu beğendi. yukcell88 bunu beğendi.
  4. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Bizde gidip Blackberry için açalım bari:) İstemeye istemeye gelsede şu an kullandığım BB torch iphone kullanmış biri olarak bence iphone dan daha iyi bir ürün.

5. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18
    Radar yalan metal dedektörü yalan :) desibel ölçeme programı çalışıyor.

6. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    iphone 3g 2 kere sıfır aldım. 3 g s 2 kere sıfır aldım bırı yurt dısı ıdı satıp y ıcı aldım.. ıphone 4 mutluluk verıyor kullanmak suanda.. 5 cıksın alıcam 6 cıksın alıcam :D

7. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18
    Ben de hepsini kullandım nerdeyse :) iphone 4 'üm amerikadan geldiğinde daha jb bile yoktu 2 ay twitter takip ettim. Ondan önce de 3gs için takip ederdim gerçi :) Yaklaşık olarak bi 100 kez jb yaptım sanırım çevremde. Kayserideki iphone servisi numaramı alıp aramıştı birkaç sefer birşeyler sormaya, şimdi orada özel indirimlerim var saolsun :) iPhone'u seviyorum yavvv.

8. onursugar

onursugar SCW Üyesi

50
    0
    6
    bnde kıbrıstan bi arkadaşıma aldırdım iphone 4 pazartesi elime geçicek 1700 e aldım simklitsz sizce fiyat nasıl ?

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    O değilde Bi arkadaşın arabada gördüm İphone için Bardaklığa takılan bi aparat var onun adını bilen varmı telefon oraya direk oturuyor (orta konsolun ön tarafındaki bardaklığa) Aux ve USBgirişinden bağlantı yapılıor arabaya o kablodan var dışarda satılıor biliorum ama Orijinal İphone tutacağını görmedim ben bi yerde bilen duyan varsa bi bilgi lütfen.. Nerde ve Nekadar?

10. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18
    Selçuk senin bahsettiğin şey iphone craddle. 5 ay önce bakmıştım ama iphone 4'e olmuyor. Iphone 3'lere de kılıf ile kullanıyorsan uymuyor. Yani kılıfsız iphone 3 birebir oturuyormuş. Serviste de satılıyor ama fiyatını hatırlamıyorum çok oldu soralı. Ama oemavagdan alabilirsin. Link aşağıda.

http://www.oemvag.es/ipod-cradle-with-cable-p-472.html?cPath=22_35_57

Sayfayı Paylaş