Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone Hakkında Herşey

Selçuk senin bahsettiğin şey iphone craddle. 5 ay önce bakmıştım ama iphone 4'e olmuyor. Iphone 3'lere de kılıf ile kullanıyorsan uymuyor. Yani kılıfsız iphone 3 birebir oturuyormuş. Serviste de satılıyor ama fiyatını hatırlamıyorum çok oldu soralı. Ama oemavagdan alabilirsin. Link aşağıda.

http://www.oemvag.es/ipod-cradle-with-cable-p-472.html?cPath=22_35_57

Hah işte aradığım bu.. Ben 2G kullanıorumuyarmı acaba, bide oemvagdan kolçak aldım onu bekliorum daha gelmedi Necmettin, gelsin olmazsa alıcam bunu uymasada 2G ye benim işimi görür en azından.. Arabaya binince telefonu nereye koyacağımı bilemiorum.. Sağol bu arada ilgine teşekkürler..
de fiyatını yeni gördüm one baba yha 84 avroymuş.. Aman eksik olsun.. :D

Hah işte aradığım bu.. Ben 2G kullanıorumuyarmı acaba, bide oemvagdan kolçak aldım onu bekliorum daha gelmedi Necmettin, gelsin olmazsa alıcam bunu uymasada 2G ye benim işimi görür en azından.. Arabaya binince telefonu nereye koyacağımı bilemiorum.. Sağol bu arada ilgine teşekkürler..
de fiyatını yeni gördüm one baba yha 84 avroymuş.. Aman eksik olsun.. :D

Fiyatı aslında işlevine göre fena değil şarj da ediyor üstelik. iphone'4 e uysa hemen alacağım ama uymuyor. Sanırım bunda telefon görüşmesi de yapabiliyorsun handsfree. Bu arada oem'den almadan burdada fiyat sor bence. Çünkü çok bir fark yoktu sanırım. 185 Tl miydi 165 miydi öyle birşeydi sanırım burda da. Tabi yanlış hatırlıyor olabilirim :) 2g'ye dar gelebilir onu da sormak lazım. Kullanan biri olsa aslında ondan öğrenirdik.

Fiyatı aslında işlevine göre fena değil şarj da ediyor üstelik. iphone'4 e uysa hemen alacağım ama uymuyor. Sanırım bunda telefon görüşmesi de yapabiliyorsun handsfree. Bu arada oem'den almadan burdada fiyat sor bence. Çünkü çok bir fark yoktu sanırım. 185 Tl miydi 165 miydi öyle birşeydi sanırım burda da. Tabi yanlış hatırlıyor olabilirim :) 2g'ye dar gelebilir onu da sormak lazım. Kullanan biri olsa aslında ondan öğrenirdik.
Necmettin bu parça serviste varmı ki ben onu bi sorayım, oemvag daki resmine dikkatli bak 2G zaten ordaki iphone özelliklerindede 3G ye olur yazıo, 3G ye Olan Herşeyde 2G ye oluo zaten ama Denemek Lazım gene Bi özelliği Çalışır Bi Özelliği çalışmazsa bi anlamı Olmaz..

htc desire hd alin bakın keyfinize :)

Ben iphonumla bakıorum zaten keyfime, 2008 de aldım ilk çıkan 2G lerden Balkondan bile düşürdüm hala taş gibin htc de kimmiş :D ;)

Iphone'dan önce Htc touch HD vardı bir daha kimse bana rom güncelleme yaptıramaz. nihaha :)

onda windows mobile yokmuydu yaw :) androidde kolay ya rom yuklemek gerci ben yurtdışından almıştım vodafone dan alanları ugrastırmıs sanırım biraz :)

Bu arada iphone 4 e de oluyormuş. Uygun değil diye uyarı veriyormuş fakat yoksay diyince çalışıyormuş. Tam olarak tutması için de üst tarafını biraz modifiye etmek gerekiyormuş.

Orjinal metin:

I bought a 1P9051785B from Accessory Plus for £74 (see my post on Hot UK Deals - search for "Seat Leon Mk2 iPhone Cradle")

I have installed it (takes seconds), and plugged my iPhone 4 (32Gb) into it.

The SEAT hi-fi recognises it via the MDI interface (although it produces a message saying that the iPhone is not compatible, just dismiss it), and I can control the tracks playing from the steering wheel controls, and the track info is displayed on the hi-fi display.

I am now chuffed (although £74 quid short!)

PS - It looks like the bracket at the top of the holder might need to be filed down to enable it to slip over the iPhone more easily, but this is a quick fix and should be simple for anyone to handle.

Bmw için yapılmış bir kablonun da aynı işi gördüğünü söylemişler. Ebayde araştırdım ve sanırım şu kablo. Tabi tutacak olmadığı için sırf kablo isteyenlere olabilir.

http://cgi.ebay.com/BMW-I-DRIVE-USB...ultDomain_0&hash=item4aa9113d5b#ht_4260wt_989

Ben şu tutacak olayını biraz daha araştıracağım. Iphone'dan müzik dinlemiyorum fakat handsfree ve şarj olayı güzel olur. Handsfree oluyor diye duymuştum ama emin değilim işte. Kullanan biri lazım bizeeee :)

3 sorum var
1- ıphone 4 te bluetoth çalışmıyomu? veri alış verişi yapamıyorum
2-navigasyon olarak ne yükleyebilirim
3-bu özel mesajlarım için şifreli bir dosya yapmak istiorum nasıl yapacağım bunu?aynısı foto ve videolarım içinde geçerli?
teşekürler..

Şifreleme programı için cydia'dan lockdown pro yükleyip istediğiniz programın açılışına şifre koyabilirsiniz.

Geri
Üst Alt