Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone dyno programı

İphone ile obur aracta tam 184cikti.arac stok zaten.2kere denedim bi 184 bide 187 hp cikti...fakat bocada surekli 120 145 arasi cikiyor..manuelde denedim 144 cikti...

Arkadaşlarım abilerim,dün gece denemeleri yaptım tamı tamına sonuçları aldım.4-5 kere denedim ve hep doğru sonucu verdi.program tam sabitlendiğinde telefon net sonuçlar veriyor.Bocanegranın test sonuçlarını aşağıya ekliyorum.bilgi edinilmesi açısından.

IMG_0096.JPGIMG_0097.JPG

Ekli dosyalar

• IMG_0096.JPG
    IMG_0096.JPG
    68.8 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_0097.JPG
    IMG_0097.JPG
    74.9 KB · Görüntüleme: 34
şunun ayarlarını söylede yapalım ferhatçım..85 hp veriyor aracım..PocketDyno+ diye bir program buldum o en azından 145 hp verdi..Dynolicious un ayarlarını resimli gösterirsen çok memnun olurum..

son olcum olmus ferhat,egrıye cok takılma yol dynosu oldugu ıcın ınısler cıkıslar normal

My ride bölümünden aracımızı oluşturuyoruz,marka model resim vs önemli değil önemli olan 1. resimdeki gibi ağırlığı girmek ve altındaki tekerde oluşan kaybı yazmak. 15 veya 25 arası en iyi sonucu veriyor.sonra ise setupa girip perform calibrationdan programın söylediklerini yapıcaksınız.sonrası araçta tamamen sabitlemeye kalıyor.tam sabit olması lazım.başka bir sorunuz varsa yardımcı olabilirim.
Resim 043.JPGResim 044.JPG

Ekli dosyalar

• Resim 043.JPG
    Resim 043.JPG
    63.7 KB · Görüntüleme: 16
  • Resim 044.JPG
    Resim 044.JPG
    55.2 KB · Görüntüleme: 20
iphoneyi jb li kullanmıyorum yoksa kuracaktım 12 usd diyor yaa :confused:

vay bee süpermiş bu :eek:key: mutlaka denemem lazım :eek:

ama tork bilgisi vermiyor değil mi sadece gücü ölçüyor

Geri