Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone dyno programı

evet beyler yükledim..şimdi hangi ayarı yapmam gerekiyor soyleyinde teste çıkıyım :eek:

ekldıgım vıdeoda ayarlanmasını gosterıyor olması lazım kıvanc

harıka bır olay gercekten de bende yuklıcem denıycem bakalm :)

CAn su posta kutunu bosaltırmısın msj atamıyoruz sana :)

Calibrationa girince iphone yonlendiriyo zaten sola saga vs ceviriyosu.my ride bolmunden aracin tam agirligi ve tekerlekten cekis kaybini giriyosun araca tam sabitleyip yapistiriyosun.olay bukadar :)

Simdi bi iphonea kurdum programi bide iphone iledenicem.galiba sorn ipadden kaynaklaniyor.

videodaki adam ayfonum yok ..ama sorun yok ayped im var dedi..
ama hala bişey anlamış değilim araç ile bağlantıyı nasıl hallediyosunuz..kablo mu wi-fi mı wi-fi diye duydum ama araçta wi-fi yok ki :confused::confused:

yok varol abim,herhangi bir bağlantı yok.g kuvveti ölçücü var iphonelarda ve blackberyylerde onun aracılığı ile ölçüyor.
Ayrıca iphonelada denedim,tam sabitledim,araç 110beygirmiş seat bizi yemiş duyurulur :D:D:D

abi yok program çok iyi çalışıyor çok araştırdım dün gece uyku tutmadı.takır takır çalışıyo 3-5hp sapıyo sadece okadar.ama ben beceremedim.bilen biri çıksada halletsek.

Prensibi: araç ağırlığını (boş+benzini+şoförle) giriyorsunuz, ekranda X km hız ile giderken sabit viteste gazla komutunu izliyorsunuz, program da basit fizik formülü ile ivmelenme m/s2 i ölçüyor(gps hız bilgisi ile). O ağırlığı bu ivme ile hızlandıracak lastik gücünü hesaplıyor, buradan motor gücüne ulaşıyor. Yani , bisiklet, uzaktan kumandalı araba (Ayfonu kumandalı arabaya bantlayıp) her şey için bu bilgiye ulaşılabiliyor.

Geri
Üst Alt