Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

iphone dyno programı

Konu, 'Bilişim Ve Teknoloji' kısmında ferhatyazıcı tarafından paylaşıldı.

1. ferhatyazıcı

ferhatyazıcı SCW Üyesi

161
    11
    18
    Arkadaşlar iyi geceler,
    birkaç gündür ipade dynocilious diye bir program kurdum ve 0-100km,0-400m,hp gibi özelliklerini telefonunuzdan ölçebiliyorsunuz.gerçek dynoya yakın sonuçlar çıkarıyor.3-4hp oynuyor en fazla.ben aracımda denedim.birkaç kez oldu fakat şuanda saçma sapan sonuçlar veriyor.araştırdım ciddi bir program ve kullananı çok fazla.konuyu açma amacım hem bilmeyenlere bildirmek hemde tam olarak bu programı nasıl kullanabiliceğimi sormak.şimdiden teşekkürler.

kimiferhat, Turhal ve PORO bunu beğendi.
  2. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    sağol ferhat :) bakalım nasıl birşeymiş

3. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    youtube da vıdeosu dynolicious ın.g-tech ten daha ıyı sonuc verdııgını fılan soyluyor tanıtımı yapan adam test edıyorlar,gayet basarılı

4. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    hemen indiriyorum merak ettim..

5. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    ohaa 12.99$ diyor.. insallah işe yarar:(

6. ferhatyazıcı

ferhatyazıcı SCW Üyesi

161
    11
    18
    arkadşalar bi deneyinde el atın şuna.dün gece denemeye çıktık arkadaşlarla,140hpden yukarı alamadım benim araçla :) coopers tede120 üstüne çıkamadık.sorun ipad olmasımı acaba?bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

7. ferhatyazıcı

ferhatyazıcı SCW Üyesi

161
    11
    18
    biliyorum o videoyu nekadar video varsa inceledim.iphonu sabit koyup gazlıyor.kalibrasyon ve aracın ağırlık ayarlarını yapıyorsun okadar.fakat birkere hariç sağlıklı sonuç alamadım.ipadle ilgisi olablirmi can?

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    ipadle ılgılı youtube da hıc bsy cıkmıyor b de boyle b durum var.progrm ılk olarak ıphone ıle cıktı belkıde ipad ıle uyumlu degıldır

9. ferhatyazıcı

ferhatyazıcı SCW Üyesi

161
    11
    18
    birkaç yabancı foruma daha yazdım birşeyler bakalım neolucak.Olay G kuvveti hesaplaması ile ilgili,belkide ipad büyük olduğu için kuvvetti doğru dağıtıpta hesap yapamıyor.ama tam kullanabilirsek program cidden çok iyi,yurtdışında çatır çatır kullanıyor insanlar,hemde en ufak değerlerini ölçerken vs...

Sayfayı Paylaş