Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone dyno programı

ferhatyazıcı

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar iyi geceler,
birkaç gündür ipade dynocilious diye bir program kurdum ve 0-100km,0-400m,hp gibi özelliklerini telefonunuzdan ölçebiliyorsunuz.gerçek dynoya yakın sonuçlar çıkarıyor.3-4hp oynuyor en fazla.ben aracımda denedim.birkaç kez oldu fakat şuanda saçma sapan sonuçlar veriyor.araştırdım ciddi bir program ve kullananı çok fazla.konuyu açma amacım hem bilmeyenlere bildirmek hemde tam olarak bu programı nasıl kullanabiliceğimi sormak.şimdiden teşekkürler.

youtube da vıdeosu dynolicious ın.g-tech ten daha ıyı sonuc verdııgını fılan soyluyor tanıtımı yapan adam test edıyorlar,gayet basarılı

arkadşalar bi deneyinde el atın şuna.dün gece denemeye çıktık arkadaşlarla,140hpden yukarı alamadım benim araçla :) coopers tede120 üstüne çıkamadık.sorun ipad olmasımı acaba?bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

biliyorum o videoyu nekadar video varsa inceledim.iphonu sabit koyup gazlıyor.kalibrasyon ve aracın ağırlık ayarlarını yapıyorsun okadar.fakat birkere hariç sağlıklı sonuç alamadım.ipadle ilgisi olablirmi can?

ipadle ılgılı youtube da hıc bsy cıkmıyor b de boyle b durum var.progrm ılk olarak ıphone ıle cıktı belkıde ipad ıle uyumlu degıldır

birkaç yabancı foruma daha yazdım birşeyler bakalım neolucak.Olay G kuvveti hesaplaması ile ilgili,belkide ipad büyük olduğu için kuvvetti doğru dağıtıpta hesap yapamıyor.ama tam kullanabilirsek program cidden çok iyi,yurtdışında çatır çatır kullanıyor insanlar,hemde en ufak değerlerini ölçerken vs...

Geri
Üst Alt