Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone aux/usb kablosu (oemvag)

Ingilizce bi mail ile isi halledebilirsin diye dusunmekteyim. Can sIkintisina soyle bi mail hazirladim :) Ugrasmamis olursun en azindan :)

Hello,
I have a question. So I want to buy an iPod kit and I found your page. If I buy the kit, can I use on my RCD310? I need this information so I can buy.
iPod Cradle with Cable - 1P9051785B
Best regards

Ingilizcede hata varsa, duzeltin arkadaslar :)

Farkli bi mail atmak istersen de sen bilirsin tabi :eek:key:

cok ıyıde fıyat ne ole yaa :confused: ayrıca aux cıkısından ses cok kotu cıkıo bende:rolleyes:

arkadaslar sizinle bu bilgiyi paylasmak istiyorum..
ipod entegrasyonu ve direksiyondan kontrol icin uretilmis seat kablo istanbulda ucretsiz kargo ile satilmaktadir..
bilginize
veya ******************************** temin edebilirsiniz...
saygilarimla
can

arkadaslar sizinle bu bilgiyi paylasmak istiyorum..
ipod entegrasyonu ve direksiyondan kontrol icin uretilmis seat kablo istanbulda ucretsiz kargo ile satilmaktadir..
bilginize
veya ******************************** temin edebilirsiniz...
saygilarimla
can
burası reklam için üye olduğunuz diğer sitelerden değildir. mesaj içeriği tarafımdan silinmiştir

bu kablo için usb yuvası şart sanıyorum, doğru mudur?

Geri
Üst Alt