Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone almak istiyenlere

Onu bunu bilmem de apple benim hayatimin odagi oldu..en son macbook air aldim..11.6 inch..boyle birsey olamaz..

Benim bildiğim bu kampanyada, daha önce 6 aylık faturalı hat kullanma koşulu var.

acele etmeyin en geç mart ayının sonuna kadar samsung çift çekirdekli bir cep telefonu çıkarıyor. işletim sistemir android 3 olacak. ben telefon alımımı bu yüzden erteledim:)

Varol abi, ben bu kampanyayı vodafone sitesinde bulamadım... seni çok sevmişler sanırım, sana özel olmasın :) ?

bende ilk çıktığında 3GS 32 GB aldım 18 ay boyunca aylık 175 tl :) bu arada iPhone 4 almayı düşünenlere uyarı çoğu firma getirmiyor sorunlu diye Apple da 5 i hazırlıyor zaten hatta çekmeme olayınıda bir türk mühendis halletmiş

Estağfirullah, sadece rakamlara bakınca içime bir gariplik çökmüştür. Cep tel için yapılan ithalat 35.milyar dolar, Türkiye nin en büyük şirkekti 11.liyar dolar civarında bir değere sahipken. Yoğun olarak teknoloji ile uğraşan biriyimdir ama kullanma ihtiyacı ile sahip olma ihtiyacını ayırt etmeli derim. Günde 150 mail ile iş yönetilir, Blackbery almak normaldir, ya Liseye giderken?
Elemanlardan birisi yıl sonu zam isteği ile yanıma geliyor, elinde X marka en yeni top model cep telefonu. Evinde kömür sobası var...
abi büyük konuştun merak ettim? :)

bu şerefsiz vodafone ıle 1 haftadır kavga edıyorum sırket hatlarımızın hepsı vodafone sınırsız 55 pakedı 750 dakıka da tcell ve avea ya.. kullanma kapasıtemızın yuzde 80 ı nı kullanınca bır mesaj gelıyor 100 de 100 u bıtınce ıkıncı mesaj bu namussuz firma 2 dır ayın 30 unda bıtırdıgım haklarımı bana ayın 7 sınde fatura kesım tarıhınde mesaj atıyor bende haberımn olmadıgı ıcın konusuyorum 2 hafta once bununla ılgılı arayıp bagırdım cagırdım doneceklerını soyledıler hala arastırmadaymıs !! bu gun arayacagım 20 tane hattı da turkcell e tasıyacagımı soyleyecegım hatta su anda dıger fırmaların kampanyalarını takıp edıyorum

gelelım vodafone nın cekımıne !! asansorde cekme arabayla hızlı gıderken kesık kesık ceker idealtepe de 5 cı katta kı evde cekmez anca on teras ta ceker oda kesık kesık

karar sızın !!!

ya bende araştırrdım aradım ama distbritörlerde yok dedi buradaki vodafone cular..(zonguldak.) en az 6 aylık faturalı hat sahibi olacaksın 24 ay taahhütü var.. avantajlı bir kampanya

Geri
Üst Alt