Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone 5'te fotoğrafı pc'ye atma

jokerfb41

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar. ben telefonumda herhangi bir fotoğraf programı kullanmıyorum. olan kameradan cekimler yapıyorum. fakat sunu farkettim. fotoğraf cekerken kimi zaman efekt kullanıyorum(soluk, transfer vs)
bu efektli olarak çektiğim fotoğrafları pc'ye kaydetmek istediğimde düz yani efektsiz olarak kaydediyor. sebebini biliyor musun? tesekkurler..

Android mi ios mu..

İos larda efektlerin hepsi direk geçer..

Bende hepsi geciyor ama ben efektleri iphone un kendi sisteminden degil program kullanarak geciriyorum (örnek kitkamera)..

dedigini deneyeyim bende..

Fotoğrafları bilgisayara nasıl aktarıyorsunuz acaba?

BİP Messengerin online olanını PC den açın. Arkadaşınıza resmi yüksek kalitede atın. Whatsapp da yüksek kalite yok. Pc den indirin.
Yada kendinize eposta atın.
Aktarım yaparken efekler kalıyor ham halini atıyor çoğu zaman. Ben uğraşmak istemediğim için böyle kullanıyorum idarelik.

Geri
Üst Alt